• سه‌شنبه / ۱۹ تیر ۱۳۹۷ / ۱۳:۱۴
  • دسته‌بندی: زنجان
  • کد خبر: zanjan-86942

زنجان، میزبان مسابقات لیگ دسته یک و دو سپک‌تاکرای دختران نوجوان

زنجان، میزبان مسابقات لیگ دسته یک و دو سپک‌تاکرای دختران نوجوان


نایب رئیس انجمن‌های ورزشی استان زنجان گفت: زنجان میزبان رقابت‌های لیگ دسته یک و دو سپک‌تاکرای دختران نوجوان خواهد بود که این رقابت‌ها با حضور 12 استان از 19 تیرماه در سالن شش‌هزار نفری مجموعه ورزشی انقلاب زنجان برگزار می‌شود.


مهسا وجدی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: استان زنجان میزبان رقابت‌های لیگ دسته یک و دو سپک‌تاکرای دختران در رده سنی نوجوان خواهد بود .


وی افزود: این رقابت‌ها با حضور 12 استان از 19 تا 22 تیرماه سال‌جاری در محل سالن 6 هزار نفری انقلاب برگزار خواهد شد .


وجدی تصریح کرد: از استان زنجان دو تیم در این مسابقات حضور خواهند داشت که از شانس بسیار بالایی برای کسب سکو برخوردار هستند .


نایب رئیس انجمن‌های ورزشی استان زنجان در ادامه یادآور شد: مسابقات سپک‌تاکرای لیگ دسته یک و دو از سطح بالایی برخوردار خواهد بود؛ چراکه تیم‌ها برای کسب سکوی اول تا سومی به میدان خواهند آمد .


وی افزود: تاکنون 18 تیم جهت حضور در این رقابت‌ها اعلام آمادگی کرده‌اند که از استان زنجان یک تیم در لیگ دسته یک و یک تیم نیز در لیگ دسته دو با مربیگری مهناز محمدی حضور خواهد داشت .


این فعال ورزشی خاطرنشان کرد: تیم سپک‌تاکرای دختران استان همواره دارای عناوین اول تا سومی در طول رقابت‌های کشوری بوده است که این نشان از جایگاه بالایی این تیم در این رشته ورزشی دارد .