• شنبه / ۳۰ تیر ۱۳۹۷ / ۱۳:۳۲
  • دسته‌بندی: زنجان
  • کد خبر: zanjan-87175
  • خبرنگار : 50163

همزمان با هفته بهزیستی صورت گرفت؛

افتتاح چهار واحد خانه مددجویان بهزیستی در طارم

افتتاح چهار واحد خانه مددجویان بهزیستی در طارم


همزمان با هفته بهزیستی 4 واحد خانه مددجویان بهزیستی در شهرستان طارم افتتاح شد.


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، در حاشیه افتتاح این واحدهای مسکونی رئیس بهزیستی شهرستان طارم، با تاکید بر ضرورت توانمندسازی معلولان، عنوان کرد: یکی از شاخص‌هاي توانمندسازی جامعه هدف بهزیستی تأمین و احداث مسکن برای مددجویان است .


وی تصریح کرد: احداث واحدهای مسکونی به‌عنوان یکی از اقدامات مهم در راستای ارائه خدمات حمایتی برای افراد تحت پوشش صورت می‌پذیرد .


محمود عزیزی از افتتاح چهار واحد خانه مددجویان بهزیستی در شهرستان طارم همزمان با هفته بهزیستی خبر داد و اظهار کرد: هر یک از این ساختمان‌های احداث شده دارای 85 متر زیربنا هستند .


وی تصریح کرد: جهت ساخت این واحدهای مسکونی اعتباري بالغ بر 76 میلیون ریال هزینه شده است که 28 میلیون ریال از این مبلغ به صورت بلاعوض از سوی بهزیستی و 48 میلیون ریال نیز وام کم‌بهره به مددجویان واجد شرایط واگذار شده است .


رئیس بهزیستی شهرستان طارم با تاکید بر اینکه توانمند سازی و ارائه خدمات مختلف به معلولان تحت پوشش از اولویت‌های بهزیستی در شهرستان طارم است، خاطر نشان کرد: در حال حاضر در شهرستان طارم 1120 نفر تحت پوشش بهزیستی قرار دارند و از خدمات این سازمان در حوزه‌های مختلف بهره‌مند می‌شوند .