• یکشنبه / ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۲:۱۳
  • دسته‌بندی: زنجان
  • کد خبر: zanjan-94038
  • خبرنگار : 50165

آماده‌باش نیروهای آتش‌نشانی در یوم‌العباس

ایستگاه آتش‌نشانی


مسئول روابط‌عمومی سازمان آتش‌نشانی زنجان گفت: 80 نفر از نیروهای آتش‌نشانی در یوم‌العباس آماده‌باش هستند.

 

حسن غفاری در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: همزمان با آغاز محرم و برگزاری عزاداری هیئت‌ها، تکایای مختلف در سطح شهر عوامل آتش‌نشانی نیز برای پیشگیری از هرگونه حوادث احتمالی در مکان‌های تعیین شده مستقر می‌شوند.

 

این مسئول ادامه داد: بر این اساس همزمان با فرا رسیدن هشتم محرم برای خدمات‌رسانی بهینه به عزاداران حسینیه اعظم زنجان ۴۸ نفر از آتش‌نشانان در مسیر یاد شده به صورت پیاده، موتورسوار و خودرو نسبت به خدمات‌رسانی اقدام خواهند کرد.

 

وی افزود: ۳۲ نفر از عوامل آتش‌نشانی نیز مستقر در ۶ ایستگاه آتش‌نشانی فعال شهر آماده پشتیبانی از نیروهای یاد شده در مسیر حرکت عزاداری حسینیه اعظم زنجان هستند و هماهنگی‌های لازم ایجاد شده است.

 

غفاری، مجموع نیروهای آتش‌نشانی حاضر در مراسم عزاداری یوم‌العباس را 80 نفر دانست و تصریح کرد: ۹ دستگاه خودروی سنگین و سبک، موتور چهارچرخ و موتورسیکلت نیز برای انجام عملیات در این مراسم مستقر می‌شود.

 

مسئول روابط‌عمومی آتش‌نشانی زنجان یادآور شد: آتش‌نشانان زنجانی، امروز از ساعت هشت صبح تا ۲۱ شب در آماده‌باش کامل بوده و تقاطع زینبیه شرقی، سبزه‌میدان، میدان انقلاب ابتدای سعدی‌جنوبی، بلوار آزادی شهرداری مرکز، حسینیه اعظم زنجان، امامزاده سید ابراهیم، جنب پاساژ تهران و حضور نفرات پیاده از ابتدای مسیر تا امام‌زاده سید ابراهیم (ع) محل حضور قرارگیری آتش‌نشان برای ارائه خدمات است.