• کلاف سردرگم استاندارد

  کلاف سردرگم استاندارد

  مدیر مجتمع آزمایشگاهی معیارگستر سیراف بوشهر می‌گوید: به دلیل تغییر استانداردهای اروپا، اجرای استانداردها نیز دستخوش تغییر می‌شود که البته تغییرات استاندارد رو به بهبود است امّا اینکه استاندارد برداشته می‌شود حرف دیگری است، استاندارد اجباری را برمی‌دارند و توضیحی هم نمی‌دهند.

 • توقیف ۱۳ شوتی و ۲۸ قاچاقچی در عسلویه

  توقیف ۱۳ شوتی و ۲۸ قاچاقچی در عسلویه

  فرمانده انتظامی شهرستان عسلویه از توقیف ۱۳ دستگاه خودرو سواری شوتی حامل ۱۰ میلیارد و ۳۸۴ میلیون ریال کالای انواع قاچاق در ۲۳ روز گذشته خبر داد.

 • کلاهبرداری فیشرها با نذر اربعین!

  کلاهبرداری فیشرها با نذر اربعین!

  رئیس پلیس فتا استان بوشهر در خصوص کلاهبرداری و فیشینگ با ترفند جذب کمک‌های مردمی جهت نذورات اربعین حسینی به افرادی که قصد کمک به مساجد و تکایا برای برگزاری مراسمات عزاداری و سوگواری شهدای کربلا را دارند هشدار داد.

سرویس اجتماعی بوشهر

 • ناکامی سوداگران مرگ در انتقال ۵۰ کیلو حشیش

  ناکامی سوداگران مرگ در انتقال ۵۰ کیلو حشیش

  رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از کشف محموله ۵۰ کیلوگرمی حشیش و دستگیری دو سوداگر مرگ خبر داد.

 • کلاهبرداری فیشرها با نذر اربعین!

  کلاهبرداری فیشرها با نذر اربعین!

  رئیس پلیس فتا استان بوشهر در خصوص کلاهبرداری و فیشینگ با ترفند جذب کمک‌های مردمی جهت نذورات اربعین حسینی به افرادی که قصد کمک به مساجد و تکایا برای برگزاری مراسمات عزاداری و سوگواری شهدای کربلا را دارند هشدار داد.

 • آسانسورهای بیمارستان‌های بوشهر غیراستاندارد است

  مدیرکل استاندارد بوشهر:

  آسانسورهای بیمارستان‌های بوشهر غیراستاندارد است

  مدیرکل استاندارد استان بوشهر عنوان کرد: متاسفانه آسانسورهای بیماربَر بیمارستان ها و مراکز درمانی سطح استان استاندارد لازم را ندارند، که این موضوع به ویژه در بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر بیشتر به چشم می خورد.

 • تشکیل سنگ‌های نفتی در سواحل خلیج فارس!

  تشکیل سنگ‌های نفتی در سواحل خلیج فارس!

  همواره تاسیسات نفتی به مناطق پیرامونی خود آلودگی را هدیه کرده‌اند، در روزهای اخیر نیز خلیج‌فارس با یکی از بدترین بحران‌های زیست‌محیطی دست به گریبان بوده است، آلودگی‌های سطحی و عمقی زیادی که با باقی ماندن در دریا جزیی از این اکوسیستم شده و به نوعی با محیط عجین شده‌اند...

سرویس اقتصادی بوشهر

سرویس سیاسی بوشهر

سرویس علمی و آموزشی بوشهر

 • برندسازی مدارس اشتباه است

  یک مسئول:

  برندسازی مدارس اشتباه است

  معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان بوشهر برندسازی مدارس را کار اشتباهی دانست و گفت: متاسفانه این رویه در بین عموم مرسوم شده و همین موضوع باعث بروز معضل آموزشی در آموزش ابتدایی خواهد شد.

 • برای پیشگیری از آلزایمر چه کنیم؟

  برای پیشگیری از آلزایمر چه کنیم؟

  عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر عنوان کرد: تاثیر نواختن و گوش دادن به موسیقی های خوب در درمان بیماری های پنهان چون آلزایمر و افسردگی اثبات شده است که خواندن همراه با موسیقی نیز تاثیر بسیار مثبتی در فعال نگه داشتن مدارهای مغزی دارد.

 • شرکت‌های دانش‌بنیان در کنار صنعت قرار بگیرند

  استاندار بوشهر:

  شرکت‌های دانش‌بنیان در کنار صنعت قرار بگیرند

  استاندار بوشهر با تاکید بر تقویت ارتباط صنعت و دانشگاه در استان بوشهر، گفت: بخش صنعت نیازمند این است که کارآفرینان و شرکت‌های دانش‌بنیان در کنار آن قرار گیرند و اگر این مهم اتفاق بیفتد واحدهای تولیدی می توانند با فعالیت مستمر در ایجاد اشتغال موثر باشند.

 • سلامت روان خود را تضمین کنید

  سلامت روان خود را تضمین کنید

  با توجه به ظهور و نفوذ مدرنیته و دشوار شدن زندگی، و در شرایط تنش‌زای امروز حفظ و ارتقاء سلامت روان یک موضوع مهم و حیاتی است. شکاف بین نسلی، شرایط اقتصادی، پدیده‌های نوظهور، آلاینده‌های محیطی و بسیاری عوامل دیگر باعث پایین آمدن کیفیت زندگی و در نتیجه از بین رفتن سلامت روان می‌شود.

سرویس فرهنگی و هنری بوشهر

سرویس ورزشی بوشهر

سرویس عکس بوشهر

سرویس شهرستانها بوشهر