• جشنواره، نمایشگاه و میز خرما در بوشهر برگزار می‌شود

  جشنواره، نمایشگاه و میز خرما در بوشهر برگزار می‌شود

  معاون اقتصادی استاندار بوشهر از برگزاری جشنواره، نمایشگاه و میز خرما خبر داد و گفت: این جشنواره آبان‌ماه امسال با حضور تولیدکنندگان، صادرکنندگان، سرمایه‌گذاران و نخل‌داران در بوشهر برگزار می‌شود.

 • برخورد قاطع با متخلفان حوزه سلامت

  برخورد قاطع با متخلفان حوزه سلامت

  استاندار بوشهر عنوان کرد: در تأمین سلامت و امنیت غذایی مردم بسیار جدی هستیم و این اطمینان را به مردم می‌دهیم که با متخلفان این حوزه برخورد قاطع صورت می‌گیرد.

 • سلامت محصولات کشاورزی از مزرعه تا سفره

  سلامت محصولات کشاورزی از مزرعه تا سفره

  رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: اطمینان از سلامت محصولات کشاورزی از مزرعه تا سفره با شناسنامه‌دار شدن محصول کشاورزی یکی از اهداف اجرای طرح ارتقاء سلامت هشت محصول کشاورزی با محوریت گوجه‌فرنگی در استان بوشهر است.

سرویس اجتماعی بوشهر

سرویس اقتصادی بوشهر

سرویس سیاسی بوشهر

سرویس علمی و آموزشی بوشهر

 • برندسازی مدارس اشتباه است

  یک مسئول:

  برندسازی مدارس اشتباه است

  معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان بوشهر برندسازی مدارس را کار اشتباهی دانست و گفت: متاسفانه این رویه در بین عموم مرسوم شده و همین موضوع باعث بروز معضل آموزشی در آموزش ابتدایی خواهد شد.

 • برای پیشگیری از آلزایمر چه کنیم؟

  برای پیشگیری از آلزایمر چه کنیم؟

  عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر عنوان کرد: تاثیر نواختن و گوش دادن به موسیقی های خوب در درمان بیماری های پنهان چون آلزایمر و افسردگی اثبات شده است که خواندن همراه با موسیقی نیز تاثیر بسیار مثبتی در فعال نگه داشتن مدارهای مغزی دارد.

 • شرکت‌های دانش‌بنیان در کنار صنعت قرار بگیرند

  استاندار بوشهر:

  شرکت‌های دانش‌بنیان در کنار صنعت قرار بگیرند

  استاندار بوشهر با تاکید بر تقویت ارتباط صنعت و دانشگاه در استان بوشهر، گفت: بخش صنعت نیازمند این است که کارآفرینان و شرکت‌های دانش‌بنیان در کنار آن قرار گیرند و اگر این مهم اتفاق بیفتد واحدهای تولیدی می توانند با فعالیت مستمر در ایجاد اشتغال موثر باشند.

 • سلامت روان خود را تضمین کنید

  سلامت روان خود را تضمین کنید

  با توجه به ظهور و نفوذ مدرنیته و دشوار شدن زندگی، و در شرایط تنش‌زای امروز حفظ و ارتقاء سلامت روان یک موضوع مهم و حیاتی است. شکاف بین نسلی، شرایط اقتصادی، پدیده‌های نوظهور، آلاینده‌های محیطی و بسیاری عوامل دیگر باعث پایین آمدن کیفیت زندگی و در نتیجه از بین رفتن سلامت روان می‌شود.

سرویس فرهنگی و هنری بوشهر

سرویس ورزشی بوشهر

سرویس عکس بوشهر

سرویس شهرستانها بوشهر