سرویس اجتماعی خوزستان

سرویس اقتصادی خوزستان

سرویس سیاسی خوزستان

سرویس علمی و آموزشی خوزستان

سرویس فرهنگی و هنری خوزستان

سرویس ورزشی خوزستان

سرویس عکس خوزستان

 • بازگشت زائران اربعین از مرز شلمچه

  بازگشت زائران اربعین از مرز شلمچه

  با نزدیک شدن به سالروز اربعین حسینی، خیل عظیمی از زائران ایرانی و خارجی از کشورهایی همچون روسیه، جمهوری آذربایجان، افغانستان و پاکستان از مرز شلمچه برای پیوستن به راهپیمایی اربعین عازم عراق می‌شوند. مرز شلمچه تنها مرزی است که اتباع خارجی میتوانند از آن عبور کنند. بسیاری از زائرانی که از روزهای قبل عازم کربلا شده بودند نیز در حال بازگشت به ایران هستند. عبور و مرور از این مرز بسیار آسان و سریع صورت میپذیرد و امکانات لازم نیز فراهم شده است.

 • بازدید وزیر اطلاعات از مرز شلمچه

  بازدید وزیر اطلاعات از مرز شلمچه

  حجت‌الاسلام و المسلمین سید محمود علوی یکشنبه (۲۲مهرماه) با سفر به خوزستان از پایانه مرزی شلمچه و روند تردد زائران اربعین حسینی از این مرز بازدید کرد.

 • نجف در آستانه اربعین حسینی

  نجف در آستانه اربعین حسینی

  چند روز مانده به اربعین حسینی، زائران حرم امام حسین(ع)، قبل از پیاده روی به سمت کربلا به نجف می روند تا پیش از فرزند، مزار پدر را زیارت کنند. صدها و حتی میلیون‌ها زائر از ایران و برخی کشورهای دیگر، بعد از حضور در نجف اشرف و زیارت حرم امام علی(ع)، مسیر را به سمت کربلا پیش می‌گیرند.

 • آیین پایانی سوگواره علمی، فرهنگی و هنری اربعین دانشگاهیان

  آیین پایانی سوگواره علمی، فرهنگی و هنری اربعین دانشگاهیان

  آیین پایانی دومین سوگواره ملی علمی، فرهنگی و هنری اربعین دانشگاهیان امروز (پانزدهم مهر) با حضور غلامرضا غفاری، معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار شد.