سرویس اجتماعی خوزستان

سرویس اقتصادی خوزستان

سرویس سیاسی خوزستان

سرویس علمی و آموزشی خوزستان

سرویس فرهنگی و هنری خوزستان

سرویس ورزشی خوزستان

سرویس عکس خوزستان

 • بازدید وزیر کشور از مرز شلمچه

  بازدید وزیر کشور از مرز شلمچه

  عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور پنجشنبه ۲۵ مهرماه در سفر خود به خوزستان از پایانه مرزی شلمچه و روند تردد زائران از این مرز بازدید کرد. در این بازدید محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی، غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان و جمعی دیگر از مدیران کشوری و استانی رحمانی فضلی را همراهی کردند.

 • بازگشت زائران اربعین از مرز شلمچه

  بازگشت زائران اربعین از مرز شلمچه

  با نزدیک شدن به سالروز اربعین حسینی، خیل عظیمی از زائران ایرانی و خارجی از کشورهایی همچون روسیه، جمهوری آذربایجان، افغانستان و پاکستان از مرز شلمچه برای پیوستن به راهپیمایی اربعین عازم عراق می‌شوند. مرز شلمچه تنها مرزی است که اتباع خارجی میتوانند از آن عبور کنند. بسیاری از زائرانی که از روزهای قبل عازم کربلا شده بودند نیز در حال بازگشت به ایران هستند. عبور و مرور از این مرز بسیار آسان و سریع صورت میپذیرد و امکانات لازم نیز فراهم شده است.

 • بازدید وزیر اطلاعات از مرز شلمچه

  بازدید وزیر اطلاعات از مرز شلمچه

  حجت‌الاسلام و المسلمین سید محمود علوی یکشنبه (۲۲مهرماه) با سفر به خوزستان از پایانه مرزی شلمچه و روند تردد زائران اربعین حسینی از این مرز بازدید کرد.

 • نجف در آستانه اربعین حسینی

  نجف در آستانه اربعین حسینی

  چند روز مانده به اربعین حسینی، زائران حرم امام حسین(ع)، قبل از پیاده روی به سمت کربلا به نجف می روند تا پیش از فرزند، مزار پدر را زیارت کنند. صدها و حتی میلیون‌ها زائر از ایران و برخی کشورهای دیگر، بعد از حضور در نجف اشرف و زیارت حرم امام علی(ع)، مسیر را به سمت کربلا پیش می‌گیرند.