سرویس اجتماعی خوزستان

سرویس اقتصادی خوزستان

سرویس سیاسی خوزستان

سرویس علمی و آموزشی خوزستان

سرویس فرهنگی و هنری خوزستان

سرویس ورزشی خوزستان

سرویس عکس خوزستان

 • قرائت زیارت اربعین در بین الحرمین

  قرائت زیارت اربعین در بین الحرمین

  هر ساله در چند روز مانده به اربعین حسینی، زائرین بسیاری از نقاط مختلف خود را به کربلا می‌رسانند و درحرمین امام حسین (ع) و حضرت عباس(ع) حضور پیدا می‌کنند و با خواندن زیارت اربعین ارادت خود را به اهل بیت(ع) ابراز کنند.

 • استقبال از زائرین حسینی

  استقبال از زائرین حسینی

  خانواده‌های عراقی هر ساله از زائرین حسینی از کشورهای مختلف پذیرایی می‌کنند. خانه‌های روستایی طریق العلما مسیر اصلی نجف به کربلا و نجف و تمام نقاط مسیر عبور زائرین با پخت غذا و آماده سازی فضای استراحت به استقبال زائرین می‌روند .

 • بازدید وزیر کشور از مرز شلمچه

  بازدید وزیر کشور از مرز شلمچه

  عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور پنجشنبه ۲۵ مهرماه در سفر خود به خوزستان از پایانه مرزی شلمچه و روند تردد زائران از این مرز بازدید کرد. در این بازدید محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی، غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان و جمعی دیگر از مدیران کشوری و استانی رحمانی فضلی را همراهی کردند.

 • بازگشت زائران اربعین از مرز شلمچه

  بازگشت زائران اربعین از مرز شلمچه

  با نزدیک شدن به سالروز اربعین حسینی، خیل عظیمی از زائران ایرانی و خارجی از کشورهایی همچون روسیه، جمهوری آذربایجان، افغانستان و پاکستان از مرز شلمچه برای پیوستن به راهپیمایی اربعین عازم عراق می‌شوند. مرز شلمچه تنها مرزی است که اتباع خارجی میتوانند از آن عبور کنند. بسیاری از زائرانی که از روزهای قبل عازم کربلا شده بودند نیز در حال بازگشت به ایران هستند. عبور و مرور از این مرز بسیار آسان و سریع صورت میپذیرد و امکانات لازم نیز فراهم شده است.