سرویس اجتماعی مازندران

سرویس اقتصادی مازندران

سرویس سیاسی مازندران

سرویس علمی و آموزشی مازندران

سرویس فرهنگی و هنری مازندران

 • پنجمین سمپوزیوم هنر و طبیعت با نام آخرین موج برگزار می‌شود

  پنجمین سمپوزیوم هنر و طبیعت با نام آخرین موج برگزار می‌شود

  دبیر پنجمین سمپوزیوم"بولا"از برگزاری پنجمین سمپوزیوم هنر و طبیعت در مازندران خبر داد و گفت: در روزهای ۲۱ تا ۲۴ آبان ماه ۹۸ پنجمین سمپوزیوم"بولا"را با نام آخرین موج، در پارک ساحلی جنگلی سیسنگان برگزار خواهد شد.

 • فراتر از ذهن در جنگل‌های هیرکانی

  فراتر از ذهن در جنگل‌های هیرکانی

  وقتی صحبت از آلودگی در جنگل می‌شود، ذهن‌ها تنها به سمت وجود زباله متمرکز شده که آن را هم تهدید جدی تلقی نمی‌کنند اما باید گفت این نعمت خدادادی در شمال کشور به رایگان در اختیار ما قرار داده شد تا برای نسل بعد حفظ شود و اگر از کنار همه این آلودگی‌ها به راحتی گذر کنیم به طور یقین در به شماره افتادن نفس‌های آن سهیم بوده‌ایم.

 • ارائه تسهیلات جهت پوشش بیمه درمانی خبرنگاران مازندران

  مدیرکل بیمه سلامت استان عنوان کرد

  ارائه تسهیلات جهت پوشش بیمه درمانی خبرنگاران مازندران

  مدیرکل بیمه سلامت مازندران با اعلام ارائه تسهیلات جهت پوشش بیمه درمانی خبرنگاران استان از آمادگی بیمه سلامت جهت همکاری با ادارات ذیربط جهت ارائه تسهیلات برای پوشش بیمه درمان خبرنگاران استان خبر داد.

 • ظرفیت گردشگری طبیعت؛ ناشناخته در مازندران

  ظرفیت گردشگری طبیعت؛ ناشناخته در مازندران

  مازندران به لحاظ جاذبه‌های گردشگری فراوانی که در بخش‌های مختلف اعم از جنگل، کوه و دریا دارد همواره مورد استقبال گردشگران زیادی از اقصی نقاط کشور است اما این گردشگران صرفا برای جاذبه‌های طبیعی آن همانند بهره‌گیری از دریا و جنگل که به صورت خدادای در این استان وجود داشته، به مازندران سفر می‌کنند.

سرویس ورزشی مازندران

سرویس عکس مازندران

سرویس شهرستانها مازندران