• تکه تکه شدن کارخانه فولادی در لردگان

  در سایه بی‌توجهی‌؛

  تکه تکه شدن کارخانه فولادی در لردگان

  چرخ‌های تولیدی که بر اثر موانع بسیار پنجر می‌شوند، نفس تولید را می‌گیرند، واحدهای تولیدی بسیاری در طول سالیان اخیر به‌علت تحریم‌ها، بدهی به بانک‌، مشکل در تامین مواد اولیه و نبود حمایت از سوی دولتمردان دچار رکود شده‌اند، رکود هر واحد تولیدی مساوی است با بیکاری صدها کارگر و مشکل معیشتی برای خانواده‌هایشان.

 • کرکره‌هایی که برای بار چندم پایین کشیده شد

  کرکره‌هایی که برای بار چندم پایین کشیده شد

  سوغات مسافرت‌ها، دید و بازدیدهایی عید، دورهمی‌ها و... در ایام نوروز، قبل از به پایان رسیدن تعطیلات خود را نشان داد، آمار ابتلایان به کرونا روندش صعودی و نگران‌کننده شده، اولین تصمیم ستاد کرونا در شهرستان‌های با وضعیت قرمز کرونایی تعطیلی۱۰ روزه بازار و محدودیت‌های تردد است.

 • شنیده شدن سوت قطار از دور دست‌ها

  شنیده شدن سوت قطار از دور دست‌ها

  پروژه راه‌آهن مبارکه_ سفیددشت به شهرکرد در تیرماه سال ۱۳۹۰ کلنگ‌زنی شد، این پروژه جزو طرح‌های اقتصاد مقاومتی چهارمحال و بختیاری محسوب و با بهره‌برداری از این پروژه فاصله استان‌های جنوبی به مرکز حدود ۵۰۰ کیلومتر کوتاه‌تر می‌شود، طول مسیر اجرایی این پروژه حدود ۹۲ کیلومتر و برای اجرای آن ۱۵۰۰ میلیارد تومان هزینه پیش‌بینی شده است، در حال حاضر پیشرفت این پروژه حدود 50 درصد است، طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده زیرسازی پروژه راه‌آهن باید تا پایان دولت به اتمام برسد و پس از آن عملیات ریل‌گذاری آغاز می‌شود، پروژه راه‌آهن مبارکه_ سفیددشت به شهرکرد جزو پروژه‌های اولویت‌دار این استان است. عکاس: نیما احمدی

اخبار مهم روز

اجتماعی

اقتصادی

سیاسی

فرهنگی و هنری

ورزشی

شهرستانها