خبری

 • مهمانان پل سفید - اهواز

  مهمانان پل سفید - اهواز

  پل سفید یکی از نمادهای شهر اهواز است که همه ساله با شروع تعطیلات نوروز میزبان بازدید کنندگان زیادی از سراسر کشور می باشد.

 • جشن جهانی نوروز با حضور معاون اول رییس جمهور

  جشن جهانی نوروز با حضور معاون اول رییس جمهور

  مراسم جشن جهانی نوروز با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور ،محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه،علی یونسی معاون رییس جمهور در امور اقوام، نماینده سازمان ملل و نماینده یونسکو در تهران و زهرا احمدی‌پور رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی صبح امروز یکشنبه ۶ فروردین در کاخ گلستان برگزار شد.

خبری

 • اعطای دکترای افتخاری دانشگاه مسکو به روحانی

  اعطای دکترای افتخاری دانشگاه مسکو به روحانی

  دکترای افتخاری دانشگاه دولتی مسکو(ام.گ.او) روز سه شنبه، هشتم فروردین ماه در مراسمی ویژه به حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهور اعطا شد.

 • هفتم فروردین ، تهران ، خیابان شریعتی

  هفتم فروردین ، تهران ، خیابان شریعتی

  خیابان دکتر علی شریعتی یا جاده قدیم شمیران یکی از خیابان‌های مهم و طولانی شهر تهران است که جهتی جنوبی - شمالی دارد. این خیابان پیش از انقلاب، خیابان کورش کبیر نام داشت و بعد از انقلاب نام این خیابان به افتخار دکتر علی شریعتی، نویسنده و پژوهشگر ایرانی که در حسینیه ارشاد واقع در این خیابان سخنرانی‌های فراوانی داشت، تغییر کرد.

 • موزه ملی ایران در نوروز ۹۶

  موزه ملی ایران در نوروز ۹۶

  ساخت اولین موزهٔ ایران، در ابتدای خیابان ۳۰ تیر، در سال ۱۳۱۳ خورشیدی به دستور رضا شاه توسط معمار فرانسوی، آندره گُدار، شروع شد. نما و سردر ورودی موزه به سبک نمای ایوان کسری ساخته شد.در سال ۱۳۷۵، آثار دوران اسلامی، رسماً از موزه ایران باستان منفک و به ساختمان مجاور موزه که ساختمان ان سال ۱۳۳۷ ساخته شده بود، منتقل شد.و اکنون موزه ملی ایران با دو مجموعه موزه ایران باستان و موزه دوران اسلامی پذیرای بازدیدکنندگان است.

 • گشایش موزه اپرای عروسکی

  گشایش موزه اپرای عروسکی

  موزه اپراهای عروسکی گروه تئاتر «آران» با حضور مدیران و چهره های مختلف هنری، عصر روز دوشنبه ۷ فروردین ماه ۹۶ در تالار فردوسی بنیاد فرهنگی و هنری رودکی افتتاح شد.

 • ورود رییس جمهور کشورمان به مسکو

  ورود رییس جمهور کشورمان به مسکو

  عصر امروز دوشنبه ۷ فروردین حسن روحانی رییس جمهور کشورمان همراه با هیاتی سیاسی و اقتصادی وارد فرودگاه مسکو ، پایتخت روسیه شد

 • طبیعت شمال خوزستان

  طبیعت شمال خوزستان

  با آغاز فصل بهار شهرستان شوشتر و گتوند و منطقه دهستان عقیلی در شمال خوزستان چهره سرسبز و با طراوتی به خود می گیرد. ورود رودخانه زیبای کارون و بیشه های اطراف آن در کنار کوه های انتهای رشته کوه زاگرس و نخلستان های خوزستان همگی می توانند میزبان این روزهای مسافران نوروزی باشند