تاپ سه خبری

 • آخرین روز بررسی وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم

  ویدئو / نتایج آراء وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم

  علی لاریجانی - رئیس مجلس شورای اسلامی - در پایان جلسه امروز، نتایج آراء نمایندگان ملت به وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم را اعلام کرد. بر اساس این نتایج، از ۱۷ وزیر پیشنهادیِ رئیس‌جمهور، تنهای حبیب‌الله بیطرف به عنوان وزیر پیشنهادی نیرو رأی اعتماد لازم را کسب نکرد.

 • آخرین روز بررسی وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم

  ویدئو / سخنان پایانی روحانی در دفاع از وزرای پیشنهادی

  رئیس‌جمهور، نحوۀ بررسی وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم در مجلس شورای اسلامی را کاری حرفه‌ای توصیف و ابراز امیدواری کرد که نمایندگان مجلس رأی بالایی به افرادِ معرفی‌شده بدهند. حسن روحانی تأکید کرد: هر دوی ما یعنی دولت و مجلس بار سنگین انجام مطالبات ملی این ملت رشید و بزرگ را بر دوش گرفتیم و همه ما می‌دانیم شرایط ما آسان نیست.

 • آخرین روز بررسی وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم

  ویدئو / بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان

  بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم در مجلس، با صحبت درباره وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان ادامه یافت. در حالی که هیچ نماینده‌ای برای مخالفت با مسعود سلطانی‌فر ثبت‌نام نکرده بود، برخی موافقان وی در این جلسه اظهارات خود را بیان کردند.

 • آخرین روز بررسی وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم

  ویدئو / بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی نیرو

  صلاحیت حبیب‌الله بیطرف - وزیر پیشنهادی نیرو - صبح امروز (شنبه 28 مرداد) در مجلس شورای اسلامی بررسی شد و بعد از اظهارات موافقان و مخالفان، وی به دفاع از خود پرداخت.

 • چهارمین روز بررسی وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم

  ویدئو / بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی نفت

  بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی نفت، دستور کار بعدی نمایندگان مجلس در ادامۀ جلسه امروز (شنبه ۲۸ مرداد) بود. موافقان و مخالفان اظهارات خود را مطرح کردند و سپس بیژن نامدار زنگنه در دفاع از خود و برنامه‌هایش سخن گفت.

 • چهارمین روز بررسی وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم

  ویدئو / بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی کشور

  در ادامه جلسات بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم، نمایندگان موافق و مخالف وزیر پیشنهادی کشور در مجلس شورای اسلامی اظهارات خود را مطرح کردند و بعد از آن عبدالرضا رحمانی فضلی به دفاع از خود پرداخت.

 • چهارمین روز بررسی وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم

  ویدئو / بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی ارشاد

  چهارمین روز از بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم با صحبت درباره وزیر پیشنهادی فرهنگ و ارشاد اسلامی ادامه یافت. طبق روال، موافقان و مخالفان وزارت سیدعباس صالحی و خود وی در این جلسه اظهارات خود را بیان کردند.

 • چهارمین روز بررسی وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم

  ویدئو / بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی صنعت

  محمد شریعتمداری - وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت - در ادامه جلسات بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم در مجلس شورای اسلامی، بعد از اظهارات نمایندگان موافق و مخالف، از خود و برنامه‌هایش دفاع کرد.

 • لوان جاگاریان - سفیر روسیه در ایران

  ویدئو / گفت‌وگوی ایسنا با سفیر روسیه در تهران

  سفیر روسیه در تهران با تأکید بر پایبندی ایران به مفاد برجام، تصریح می‌کند که در این شرایط، نگرانی آمریکا بی‌دلیل است و روسیه این امر را در مذاکرات مسکو و واشنگتن گوشزد خواهد کرد. «لوان جاگاریان» همچنین درباره همکاری‌های ایران و روسیه، تأکید می‌کند که در سوریه، تهران و مسکو هماهنگی بسیار نزدیکی دارند.

 • چهارمین روز بررسی وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم

  ویدئو / بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی

  بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی رئیس‌جمهور برای دولت دوازدهم در مجلس شورای اسلامی ادامه دارد. در ابتدای جلسه امروز (شنبه ۲۸ مرداد) بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی ادامه یافت و عباس آخوندی بعد از اظهارات موافقان و مخالفان، به دفاع از خود پرداخت.

 • دیدار تیم‌های فوتبال تراکتورسازی تبریز و نفت تهران

  ویدئو / گل‌های هفته چهارم لیگ برتر فوتبال

  هفته چهارم لیگ برتر فوتبال کشورمان (جام خلیج فارس) با برگزاری هشت بازی در روزهای چهارشنبه تا جمعه پیگیری شد. گل‌های بازی‌های این هفته را در ویدئوی زیر می‌بینید.

 • سومین روز بررسی وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم در صحن علنی مجلس

  ویدئو / بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی دفاع

  صلاحیت امیر سرتیپ امیر حاتمی - وزیر پیشنهادی دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح - در حالی صبح امروز (پنجشنبه) در مجلس شورای اسلامی بررسی شد که تنها نمایندگان موافق وی نطق کردند و هیچ‌یک از نمایندگان به عنوان مخالف سخن نگفتند.

 • سومین روز بررسی وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم در صحن علنی مجلس

  ویدئو / بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی دادگستری

  صلاحیت سیدعلیرضا آوایی - وزیر پیشنهادی دادگستری - صبح امروز (پنجشنبه ۲۶ مرداد) در مجلس شورای اسلامی بررسی شد و بعد از اظهارات موافقان و مخالفان، وی به دفاع از خود پرداخت.

 • سومین روز بررسی وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم در صحن علنی مجلس

  ویدئو / بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی کشاورزی

  در سومین روز از جلسات بررسی وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم در مجلس شورای اسلامی، محمود حجتی وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی بعد از اظهارات نمایندگان موافق و مخالف، در دفاع از خود و برنامه‌هایش سخنرانی کرد.

 • ربیعی در مجلس

  ویدئو / بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی کار

  علی ربیعی وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دومین روز از جلسات بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم در مجلس شورای اسلامی، پس از اظهارات موافقان و مخالفان، سخنانی در دفاع از خود ایراد کرد.

 • پنج فیلم پرفروش هفته

  ویدئو / پنج فیلم پرفروش هفته - ۲۵ مرداد

  از میان فیلم‌های در حال اکران بر پرده سینماهای سراسر کشور، پنج فیلم توانسته‌اند رتبه‌های بالای جدول پرفروش‌ترین‌های هفته اخیر (۱۸ تا ۲۵ مرداد ۱۳۹۶) را به خود اختصاص دهند. در این ویدئو این پنج فیلم را مرور می‌کنیم.

 • دومین روز بررسی وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم در صحن علنی مجلس -2

  ویدئو / بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی بهداشت

  در ادامه جلسه بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم، نمایندگان موافق و مخالف در مجلس شورای اسلامی درباره وزیر پیشنهادی بهداشت، درمان و آموزش پزشکی سخن گفتند. در ادامه، قاضی‌زاده هاشمی نیز از خود و برنامه‌هایش دفاع کرد.

 • دومین روز بررسی وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم در صحن علنی مجلس

  ویدئو / بررسی وزیر پیشنهادی امور خارجه

  صلاحیت وزیر پیشنهادی امور خارجه برای دولت دوازدهم در مجلس شورای اسلامی بررسی شد. در ابتدا موافقان و مخالفان اظهاراتشان را مطرح کردند و در ادامه محمدجواد ظریف به از برنامه‌هایش دفاع کرد.

 • دومین روز بررسی وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم در صحن علنی مجلس

  ویدئو / بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی اقتصاد

  مسعود کرباسیان - وزیر پیشنهادی امور اقتصادی و دارایی - در ادامۀ دومین روز بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم در مجلس شورای اسلامی، بعد از اظهارات موافقان و مخالفان، به دفاع از خود و برنامه‌هایش پرداخت.

 • وزیر اطلاعات در مجلس

  ویدئو / بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی اطلاعات

  در ابتدای دومین روز از جلسات مجلس برای بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم، نمایندگان موافق و مخالف وزر پیبشنهادی اطلاعات صحبت کردند و پس از آن، سیدمحمود علوی در دفاع از خود و برنامه‌هایش سخنرانی کرد.