• چهارشنبه / ۱۸ دی ۱۳۹۸ / ۱۴:۳۲
  • دسته‌بندی: کشتی، رزمی
  • کد خبر: 98101814411
  • خبرنگار : 71506

معرفی نفرات راه یافته به نیمه نهایی جام تختی/ پیروزی نصیری مقابل یزدانی

پرویز هادی کشتی آزاد

نفرات راه یافته به مرحله نیمه نهایی مسابقات پنج وزن نخست چهلمین دوره رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام تختی گرامیداشت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی مشخص شدند.

به گزارش ایسنا، مسابقات پنج وزن نخست این رقابت ها از صبح امروز در شهر کرمانشاه آغاز شد که در پایان مسابقات صبح نفرات زیر به دیدار نیمه نهایی راه یافتند.

۵۷ کیلوگرم:
علیرضا سرلک  - مجید داستان
عرفان جعفریان – آرسن هاروتونیان (ارمنستان)
۶۵ کیلوگرم:
خیرالله قهرمانی – ابوالفضل حاجی پور
امیرحسین مقصودی- میثم نصیری
۷۹ کیلوگرم:
بابک صفری - علی سوادکوهی
حمیدرضا زرین پیکر- امیرحسین کاووسی
۹۷ کیلوگرم:
جواد نظری – دانیال شریعتی نیا
مجتبی گلیج - اسماعیل نجاتیان
۱۲۵ کیلوگرم:
یدالله محبی – پرویز هادی
عباس فروتن- امین طاهری


نتایج مسابقات برگزار شده نیز به شرح زیر است:

۵۷ کیلوگرم:
مقدماتی:
مجید داستان، برنده ۷- نقی رضوان صفر
عرفان جعفریان، برنده ۴- سیدعلی عظیمی ۴
نادر حاج آقانیا، برنده - محسن ملکی (کشتی نگرفت)
آرسن هاروتونیان (ارمنستان) برنده ۸- پوریا ترکمان صفر
محمد خدابخشی، برنده ۸- رازمیک میساکیان (ارمنستان) ۳
میران جابریان (ارمنستان)، برنده ۲- ایمان زارعی صفر

یک چهارم نهایی:
مجید داستان، برنده – نادر حاج آقانیا (کشتی نگرفت)
عرفان جعفریان، برنده ۶- محمد خدابخشی ۶
علیرضا سرلک، برنده ۶- محمد کابلی ۲
آرسن هاراتونیان (ارمنستان)، برنده ۱۲- میران جابریان صفر

۶۵ کیلوگرم:
مقدماتی:
امیرحسین مقصودی، برنده ۵ – مرتضی قیاسی
میثم نصیری، برنده ۳- پیمان بیابانی ۲
امیرمحمد یزدانی، برنده ۵- ایمان صادقی صفر

یک چهارم نهایی:
ابوالفضل حاجی پور، برنده – مهدی عشقی (کشتی نگرفت)
امیرحسین مقصودی، برنده ۲- مهران نصیری صفر
خیرالله قهرمانی، برنده ۵- وازگن توانیان (ارمنستان) صفر
میثم نصیری، برنده ۱۴- امیرمحمد یزدانی ۱۳

۷۹ کیلوگرم:
مقدماتی:
رضا ابراهیم نژاد، برنده ۱۲- آرمان آواگیان (ارمنستان) ۸
امیرحسین کاووسی، برنده ۶- امید حسن تبار ۶

یک چهارم نهایی:
علی سوادکوهی، برنده ۴ (ضربه فنی) – عباس یزدانی ۳
حمیدرضا زرین پیکر، برنده ۳- سجاد غلامی ۳
امیرحسین کاووسی، برنده ۶- رضا ابراهیم نژاد صفر
بابک صفری، برنده – هادی قدمی (وزن کشی نکرد)

۹۷ کیلوگرم:
مقدماتی:
اسماعیل نجاتیان برنده – رضا یزدانی (وزن کشی نکرد)

یک چهارم نهایی:
مجتبی گلیج برنده ۶- علی شعبانی ۴
جواد نظری، برنده – سجاد عزیزی (کشتی نگرفت)
اسماعیل نجاتیان، برنده ۹- احمدحسن مرادی صفر
دانیال شریعتی نیا، برنده – میثم عبدی (کشتی نگرفت)

۱۲۵ کیلوگرم:
مقدماتی:
نعیم حسن زاده، برنده – جابر صادق زاده (وزن کشی نکرد)
امین طاهری، برنده ۳- سیدرضا چراغی صفر

یک چهارم نهایی:
عباس فروتن ۴- محمد مرادی ۲
یداله محبی، ۵ (ضربه فنی) – امیررضا امیری ۲
پرویز هادی، برنده ۱۰- آندرانیک گالستیان (ارمنستان) صفر

امین طاهری، برنده ۹- نعیم حسن زاده ۲

مسابقات نیمه نهایی اوزان فوق از عصر امروز برگزار می شود.

انتهای پیام

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.