• سه‌شنبه / ۸ مهر ۱۳۹۹ / ۱۴:۰۵
  • دسته‌بندی: کشتی، رزمی
  • کد خبر: 99070806121
  • خبرنگار : 71506

آغاز لیگ برتر کشتی فرنگی با ۴ دیدار/ پیروزی تیمهای خوزستانی

آغاز لیگ برتر کشتی فرنگی با ۴ دیدار/ پیروزی تیمهای خوزستانی

 رقابت های دور رفت گروه الف بیستمین دوره لیگ برتر کشتی فرنگی جام یادگار امام (ره) از صبح امروز در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران برگزار شد.

به گزارش ایسنا، در دیدارهای برگزار شده فولاد اکسین خوزستان مقابل هیات ‌کشتی سیرجان و آریو برزن بهبهان به برتری رسید، رعد پدافند ارتش برابر آریو برزن بهبهان پیروز شد و سینا صنعت ایذه نیز هیات کشتی سیرجان را از پیش رو برداشت. 

نتایج انفرادی دیدارهای برگزار شده به شرح زیر است:

فولاد اکسین خوزستان ۱۰- هیأت کشتی سیرجان صفر (اسامی تیم خوزستان در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: محمدهادی شعبانی ۹ – فرزاد محبی صفر
۶۰ کیلوگرم: پویا ناصرپور برنده- متین سنجری
۶۳ کیلوگرم: مهرداد مردانی ۸- عرفان مردی صفر
۶۷ کیلوگرم: کرامت عبدولی ۹- محمدرضا اسپیدکار صفر
۷۲ کیلوگرم: عظیم گرمسیری ۸- محمدرضا شاه بداغی صفر
۷۷ کیلوگرم: امین کاویانی نژاد ۹- محمد غلامی صفر
۸۲ کیلوگرم: محمد سرخی نژاد ۹- سید احسان موسوی ۴
۸۷ کیلوگرم: رامین طاهری ۸- فردین سالاری صفر
۹۷ کیلوگرم: ایمان انصاری ۵- محمد مدرسی ۳
۱۳۰ کیلوگرم: پارسا نظری ۹- علیرضا اسکندری صفر


رعد پدافند ارتش ۷- آریو برزن بهبهان ۳ (اسامی تیم ارتش در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: محمد حسینوند پناهی ۶- صادق مرادی، برنده ۷
۶۰ کیلوگرم: علیرضا کارگر صفر- محراب قلی پور، برنده
۶۳ کیلوگرم: آرمین محب ثابت ۹ – ابراهیم اسحاقی صفر
۶۷ کیلوگرم: احسان فراهانی، برنده – یاسین محسن نژاد صفر
۷۲ کیلوگرم: محمدرضا کاکه، برنده – عابد بابکان صفر
۷۷ کیلوگرم: سجاد فرج پور، برنده۹ ۹- سید عارف خردمند صفر
۸۲ کیلوگرم: جمال اسماعیلی برنده- رضا عادلی نژاد صفر
۸۷ کیلوگرم: محمد رسولی، برنده ۶- رضا وخشور ۱
۹۷ کیلوگرم: حامد عبدولی، برنده ۳ – داود فلاحی ۲
۱۳۰ کیلوگرم: سجاد خلیلیان ۴- سعید حسین پور، برنده ۱۳

سیناصنعت ایذه ۱۰- هیأت کشتی سیرجان صفر (اسامی تیم ایذه در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: سعید سیداحمدیان، برنده – فرزاد محبی، صفر
۶۰ کیلوگرم: میلاد رضانژاد، برنده – متین سنجری، صفر
۶۳ کیلوگرم: فرشاد عیسوند محمودی، برنده – عرفان فردی صفر
۶۷ کیلوگرم: شاهین بداغی، برنده- نجتبی ولی الهی، صفر
۷۲ کیلوگرم: محمدرضا مختاری، برنده ۱۰- محمدمهدی شهسواری صفر
۷۷ کیلوگرم: محمدامین احمدپور، برنده ۵- امیرمحمد رضایی ۱
۸۲ کیلوگرم: عباس مهدی زاده، برنده ۸- امیرمحمد ذاکریان پور صفر
۸۷ کیلوگرم: امید محمودی، برنده ۴- علی عابدی صفر
۹۷ کیلوگرم: محمد یگانه، برنده – محمد مدرسی صفر
۱۳۰ کیلوگرم: محمد بیرانوند، برنده ۲- سید احسان اسماعیل پور صفر


فولاد اکسین خوزستان ۶- آریو برزن بهبهان ۴ (اسامی تیم فولاد در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: محمدهادی شعبانی صفر- صادق مرادی، برنده ۶ ، ضربه فنی
۶۰ کیلوگرم: امیرحسین خوانساری، برنده – محراب قلی پور صفر
۶۳ کیلوگرم: مهرداد مردانی، برنده ۵- ابراهیم اسحاقی ۲
۶۷ کیلوگرم: علی ذکایی مهر، برنده ۸- سید علیرضا رسول زاده صفر
۷۲ کیلوگرم: کرامت عبدولی صفر- عابد بابکان، برنده ۹
۷۷ کیلوگرم: محمد شربی نیازی، برنده – محمدحسین آزرم دخت صفر
۸۲ کیلوگرم: مهدی هدایی، برنده ۹- علیرضا مرادی صفر
۸۷ کیلوگرم: علی شریفی ، برنده ۹- رضا وخشور صفر
۹۷ کیلوگرم: محمدامین حمیدی اصل صفر- سید محمدرضا زینی، برنده ۴، ضربه فنی
۱۳۰ کیلوگرم: سید محمد موسوی، برنده ۶- پارسا نظری ۲

انتهای پیام 

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.