• شنبه / ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ / ۱۵:۱۴
  • دسته‌بندی: خبر بازار
  • کد خبر: 00061770453
  • خبرنگار : 30054

آیا سفر در نوروز ۱۴۰۱ امکان پذیر است؟

آیا سفر در نوروز ۱۴۰۱ امکان پذیر است؟

با رسیدن به نیمه دوم سال نگاه همه کسانی که اهل سفر و گردشگری هستند به طور غیر ارادی به سمت نوروز دوخته می‌شود.

به گزارش ایسنا، بنابراعلام ژیوار، امید بر این است که با افزایش سرعت واکسیناسیون عمومی تا نوروز ۱۴۰۱ بتوان دلی از عزا درآورد و یک سفر خوب تدارک دید. مجریان تورهای داخلی و خارجی منتظر کوچکترین بهانه برای راه اندازی دوباره تورهای خود هستند. از بین مقاصد محبوب، همواره تور اروپا پیشتاز بوده است و بالاخص تور اروپا نوروز ۱۴۰۱ از اهمیت بیشتری برخوردار است. از طرفی قدرت مردم برای خرید تورهای اروپایی کاهش پیدا کرده است و از این رو تمرکز بیشتری روی تورهای داخلی خواهد بود.

خرید  توراروپا نوروز ۱۴۰۱ درست یا غلط؟

برای رفتن به اروپا کاری به نوروز ۱۴۰۱ نداشته باشیم. مثل تمام تورهای اروپایی دیگر شما نیاز به یک ویزای شینگن دارید و پروزا رفت و برگشت و هتل و سایر خدمات تور. از این رو باید به یک آژانس مطمئن در زمینه تورهای اروپا مراجعه کنید و بس.

 از طرفی برای اخذ ویزای شینگن در این دوران کرونا باید یک کارت واکسن کرونا حاوی QR-Code نیز دریافت نمایید. با تکمیل این موارد و انتخاب توراروپا نوروز ۱۴۰۱ امید به برگزاری تورهای نوروزی بیشتر از قبل در جامعه گردشگری رونق دارد.

قیمت تورهای اروپا نوروز ۱۴۰۱ چند است؟

با توجه به نوسانات ارز در ماه‌های اخیر، توانایی مردم برای خرید تور اروپا نوروز ۱۴۰۱ بسیار پایین آمده است. به طور قطع نمی‌توان بیان کرد که قیمت تورهای اروپا تا نوروز ۱۴۰۱ چه روندی را طی خواهد کرد. اما پیش بینی آژانس‌های مسافرتی و هواپیمایی این است که یک نمودار صعودی برای تورهای اروپایی در راه است. از طرفی نوع هواپیمایی و هتل و مدت روزهای اقامت و سایر خدمات تور همگی بر افزایش و یا کاهش قیمت تور اروپا نوروز ۱۴۰۱ اثر خواهد گذاشت.  همچنین میزان سودی که آژانس‎های مسافرتی از تورهای نوروز ۱۴۰۱ برای خود برمی‌دارند نیز برقیمت تور اروپا نوروز ۱۴۰۱ اثر دارد.

ویزای شینگن در دوران کرونا برای تور اروپا نوروز ۱۴۰۱ صادر می‌شود؟

با توجه به روند واکسینه شدن مردم جهان و کمرنگ شدن کووید- ۱۹ در سرتاسر جهان امکان سفر برای مسافران بازهم فراهم شده است و پیش بینی می‌کنیم تا پایان سال ۱۴۰۰، بیش از ۷۵ درصد سفرهای داخلی و خارجی به روزهای پررونق خود برگردند. از این رو باید با حجم زیادی از مسافران داخلی و خارجی مواجه شویم. در این بین بازار ویزای شینگن داغ و داغ تر از همیشه خواهد شد. مانند قبل تمام مدارک ویزای شینگن را باید آماده داشته باشید. برای آگاهی از مدارک ویزای شینگن روی آن کلیک کنید.

لیست بهترین مکان‌ها برای سفر در نوروز ۱۴۰۱

تجربه ۱۵ ساله ژیوار در زمینه تورهای اروپایی این اجازه را به ما خواهد داد تا مسافران را به اطمینان برسانیم که همواره بهترین گزینه‌ها را به آن‌ها پیشنهاد خواهیم داد. فرانسه و ایتالیا همواره تورهای پرفروش ما هستند. در این بین تورهای هلند و سوئیس نمود کمرنگ تری دارند اما باید بدانید که این کشورها جاذبه‌های متفاوت تری نسبت به فرانسه و ایتالیا دارند. کشور اسپانیا به تنهایی می‌تواند بهترین خاطره را از سفر در نوروز ۱۴۰۱ برایتان ایجاد کند. تمام کشورهای اروپایی زیبایی‌های خاص خود را دارند تنها باید شما انتخاب کنید. کشور اتریش به تنهایی پتانسیل دارد تا ۱۲ روز نوروز را در آن سپری کنید.

جمع‌بندی

برای خرید تور اروپا نوروز ۱۴۰۱ حتماً باید از طریق آژانس‌های معتبر و شرکت‌های خوش نام اقدام کنید. در این بین شرکت‌های سودجو همواره درصدد ایجاد یک تب و تاب در بازار تورهای اروپایی هستند. همان طور که در بالا عرض کردیم تا سه ماه از قبل تور اقدام به خرید آن نکنید، این بازه سه ماهه، ایده‌آل ترین بازه برای خرید تور خواهد بود.

انتهای رپرتاژ آگهی