• شنبه / ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ / ۱۳:۲۸
  • دسته‌بندی: خبر بازار
  • کد خبر: 1400022517351
  • خبرنگار : 30054

قلم و برس دیتیلینگ خودرو و انواع آن در فروشگاه گنجی پخش

قلم و برس دیتیلینگ خودرو و انواع آن در فروشگاه گنجی پخش

عده زیادی از مالکان خودرو دوست دارند که خودروی آنها همیشه تمیز و بدون هرگونه نقص ظاهری باشد و حاضرند هزینه آن را هم بپردازند. اما واقعیت این است در صورتی که به صورت روتین از خودروی خود مراقبت نماییم باعث صرفه جویی در هزینه های غیرقابل پیش بینی می شویم.

به گزارش ایسنا بنابر اعلام فروشگاه گنجی پخش، برای افرادی که به مراقبت از خودروی خود اهمیت می دهند واژه دیتیلینگ بسیار آشناست. در واقع هرگونه مراقبت ویژه از تمامی قسمتهای خودرو می تواند در مراکز دیتیلینگ خودرو به بهترین نحو ممکن انجام شود. ابزار های بسیار زیادی در حوزه دیتلینگ وجود دارد که هرکدام از آنها نقش مخصوص خود را در انجام بی نقص دیتیلنگ فراهم می آورد. هرچه قدر استفاده از این ابزارها به صورت تخصصی و حرفه ای تر باشد رسیدن به نتیجه بی نقص آسانتر می شود.

دیتیلینگ نظافت دقیق، پولیش کردن تمامی قسمتهای بیرونی و درونی خودرو توسط مواد و دستگاههایی که به صورت عادی در مراکز صفرشویی خودرو مورد استفاده قرار نمی گیرد، می باشد. خدمات مربوط نقاشی خودرو و ترمیم قطعات شامل دیتیلینگ نمی شود. اصلی ترین هدف از دیتیلینگ ترمیم رنگ خودرو با از بین بردن خط و خش های سطحی که بر اثر عوامل مختلف به وجود آمده است می باشد.

یکی از ابزارهای بسیار مهم در کارگاههای دیتیلینگ برس و قلم دیتیلینگ خودرو می باشد و این گونه برسها و قلم ها با ساختار ویژه و جنس مخصوص بدون هیچ گونه آسیبی می توانند سطوح مختلف خودرو را تمیز نمایند. تولید این برسها در سایزهای مختلف باعث می شود تا ما بتوانیم برای هر قسمت خودرو به طور مجزا از آنها استفاده کنیم. حتی برای نقاط غیر قابل دسترس خودرو نیز ما قلم مخصوص داریم. وجود تارهای نرم و بست های محکم نگهدارنده این  تارها تمام آنچه برای تمیز کردن خودرو نیاز دارید را برآورده می کند. حتما می دانید که مواد شوینده ممکن است دارای ترکیبات شیمیایی بسیاری باشند خبر خوب اینکه این برسها سازگار با انواع مواد شوینده و کاملا مقاوم می باشند.

برای تمیز کردن نقاط مختلف خودروی خود کافی است مقداری از مواد شوینده مخصوص به هر سطح را روی برس بریزید و شروع به تمیز کردن آن نمایید. بعد از استفاده از این برسها می توانید تنها با مقداری آب آن را تمیز کرده و خشک کنید. خشک کردن این برس ها تاثیر زیادی در افزایش عمر آنها دارد پس توصیه می شود حتما بعد از استفاده قلم ها را در جای مناسب جهت خشک کردن قرار دهید. برس های دیتیلینگ با کیفیت بسیار بالا را می‌توانید بارها و بارها بدون نگرانی از خراب شدن استفاده کنید.

با توجه به اینکه تنوع برس و قلم های دیتیلینگ خودرو بسیار زیاد است و انتخاب از میان آنها ممکن است باعث سردرگمی شود اما راه حل شما پیش ماست. فروشگاه گنجی پخش با محصولات کاملا تخصصی از برند های مختلف این امکان را برای شما فراهم کرده است تا انواع برس و قلم با سایزهای مختلف با کیفیت بسیار عالی از برند های مطرح را بتوانید انتخاب و خرید نمایید. کلیه محصولات موجود در فروشگاه ما از لحاظ کیفیت و کارایی مورد بررسی قرار داده می شود و شما می توانید برای مقایسه محصولات گنجی مگ را مشاهده نمایید. همچنین کارشناسان ما می توانند شما را در انتخاب بهترین و مناسب ترین گزینه یاری دهند.

انتهای رپرتاژ آگهی