• جمعه / ۲ آبان ۱۳۹۳ / ۱۲:۲۶
  • دسته‌بندی: بازی‌های پاراآسیایی اینچئون
  • کد خبر: 93080200525

تمام مدال‌آوران ایران در بازی‌های پاراآسیایی اینچئون

بازيهاي پارا آسيايي اينچئون

ورزشکاران ایران در رشته‌های مختلف در بازی‌های پاراآسیایی به مدال رسیدند.

ورزشکاران ایران در رشته‌های مختلف در بازی‌های پاراآسیایی به مدال رسیدند.

به گزارش ایسنا، کاروان ورزشی ایران در بازی‌های پاراآسیایی کار خود را با قرار گرفتن در جایگاه چهارم جدول توزیع مدال به پایان رساند. ایران با 37 طلا، 52 نقره و 31 برنز با مجموع 120 مدال در جایگاه چهارم ایستاد. ایران اگر یک طلای دیگر می گرفت، بالاتر از ژاپن در مکان سوم قرار می گرفت.

** اسامی مدال‌آوران کاروان غدیر در شش روز مسابقات به شرح زیر است

روز اول

* طلا:

- وحید کشتکار، 400 متر کرال سینه کلاس S13

- ساره جوانمردی، تپانچه 50 متر میکس SH1

- سید عرفان حسینی، دوومیدانی – پرتاب نیزه کلاس F12-13

-علیرضا مختاری دوومیدانی‌ پرتاب دیسک

-پیمان نصیری دوومیدانی 2500 متر

* نقره:

- حمید اسلامی، دوومیدانی 5000 متر کلاس T11

- علی الهی ، دوومیدانی 5000 متر کلاس T12

- جاوید احسانی، دوومیدانی – پرتاب وزنه، کلاس F57

- سجاد نیک پرست، دوومیدانی – پرتاب نیزه، کلاس F12-13

- هاجر تکتاز، دوومیدانی – پرتاب دیسک زنان، کلاس F11-12

- محمد حسین کریمی جهان آبادی ، شنای 400 متر کرال سینه، کلاس S13

صادق بیت سیاح، دوومیدانی پرتاب وزنه

حسن دهقانی، دوومیدانی پرتاب وزنه، کلاس20 F

اعظم خدایاری ، دوومیدانی پرتاب دیسک زنان کلاس 57 F

شاهین ایزد یار، شنا- 50 متر کرال سینه، کلاس S10

محسن کائیدی، پرتاب نیزه، کلاس F33-34

* برنز:

- یونس سیفی پور، دوومیدانی - پرتاب دیسک کلاس F32-33

فاطمه منتظری، دوومیدانی پرتاب دیسک زنان، کلاس F57

محمدحسین کریمی، شنا 50 متر کرال سینه، کلاس S13

روز دوم

طلا:

- ساره جوانمردی، تپانچه بادی 10 متر زنان کلاس P2

- محمد الوان‌پور، دوومیدانی – پرتاب نیزه کلاس F55-56

- امیر جعفری، وزنه‌برداری، دسته 59 کیلوگرم

* نقره:

- حمید اسلامی، دوومیدانی 5000 متر کلاس T11

- علی الهی ، دوومیدانی 5000 متر کلاس T12

- جاوید احسانی، دوومیدانی – پرتاب وزنه، کلاس F57

- سجاد نیک پرست، دوومیدانی – پرتاب نیزه، کلاس F12-13

- هاجر تکتاز، دوومیدانی – پرتاب دیسک زنان، کلاس F11-12

- محمد حسین کریمی جهان آبادی ، شنای 400 متر کرال سینه، کلاس S13

- صادق بیت سیاح، دوومیدانی پرتاب وزنه

- حسن دهقانی، دوومیدانی پرتاب وزنه، کلاس20 F

- اعظم خدایاری، دوومیدانی پرتاب دیسک زنان کلاس 57 F

- شاهین ایزد یار، شنا- 50 متر کرال سینه، کلاس S10

- محسن کائیدی، پرتاب نیزه، کلاس F33-34

- سید حبیب حسینی، دوومیدانی 200 متر مردان کلاس T12

- هاشمیه متقیان، دوومیدانی پرتاب وزنه زنان کلاس F55-56

- مسعود حیدری، دوومیدانی پرتاب وزنه مردان کلاس F11-12

- مهدی زمانی، تپانچه بادی 10 متر کلاس SH1

- شاهین ایزدیار، شنا، 100 متر آزاد، کلاس S10

- حمزه محمدی، وزنه‌برداری، دسته 59 کیلوگرم

- امین عبدل‌پور، دوومیدانی- 1500 متر، کلاس T46

- حمید اسلامی، دوومیدانی، 1500 متر، کلاس T11

- جلال خاکزاده، دوومیدانی- پرتاب دیسک کلاس F34

- هاجر تکتاز، دوومیدانی- پرتاب وزنه کلاس F11-12

-شاهین ایزدیار، شنا - 100متر پروانه کلاس S10

تیم 4 در 50 متر شنا کلاس P20

* برنز:

- یونس سیفی پور، دوومیدانی - پرتاب دیسک کلاس F32-33

- فاطمه منتظری، دوومیدانی پرتاب دیسک زنان، کلاس F57

- محمدحسین کریمی، شنا 50 متر کرال سینه، کلاس S13

- عبدالرسول میرشکاری، دوومیدانی پرتاب نیزه کلاس F46

- لیلا ملکی، دوومیدانی پرتاب نیزه زنان کلاس F55-56

- عالیه محمودی، تپانچه بادی 10 متر زنان کلاس SH1

- سعید رحمتی، جودو وزن 66 کیلوگرم

- علی الفت، دوومیدانی – پرش طول، کلاس T36-37-38

- محمدحسین کریمی، شنا، 100 متر کرال پشت، کلاس S13

- سیامک صالح فرج زاده، دوومیدانی - پرتاب دیسک کلاس F34

- محمد حسین کریمی، شنا- 100متر آزاد کلاس S13

روز سوم

طلا:

-مرتضی مختاری، پرتاب دیسک

-مهناز امینی، پرتاب وزنه

-مهناز امینی، پرتاب نیزه

-یونس سیفی‌پور،‌پرتاب وزنه

نقره:

-وحید کشتکار،‌شنا

-فاطمه منتظری، پرتاب وزنه

-شاهین ایزدیار،‌شنا،‌

-هاشمیه متقیان،‌پرتاب دیسک

-علیرضا مختاری، پرتاب دیسک

-محمدعلی شنانی، جودو

-حسن جانفشان،‌تنیس روی میز

برنز:

-محسن مجیدی، پرتاب دیسک

-محمد حسین کریمی، شنا

-شاهین ایزدیار، شنا

-فائزه کرمانی، پرتاب نیزه

-علی امیدی، پرتاب نیزه

-امید نوری، جودو

-محمد رنجبر، تنیس روی میز

روز چهارم

* طلا

سیدحامد صلحی پور وزنه برداری دسته 88کیلوگرم

محمدعلی ملک‌پور پرتاب دیسک کلاس F55

محمد خالوندی پرتاب نیزه کلاس F55

سجاد محمدیان پرتاب وزنه کلاس F42

صادق بیت سیاح پرتا ب دیسک کلاس F41

دانیال سورانیان پرتاب نیزه کلاس F36-35

*نقره

احمد اجاقلو رشته دو 100متر کلاس T47

جلیل باقری پرتاب دیسک کلاس F55

لیلا ملکی پرتاب وزنه کلاس F55-56

حامد علیزاده جودو نابینایان و کم بینایان 100- کیلوگرم

آرین لطفی پرتاب دیسک کلاس F11

فائزه کرمانی پرتاب وزنه کلاس F34

حمزه ندری جودو نابینایان و کم بینایان 100+ کیلوگرم

مجید فرزین وزنه برداری 80- کیلوگرم

معصومه خدابخشی تیراندازی مختلط 10متر کلاس SH2

* برنز

حسین سعیدی دوی صدمتر کلاس T12

مهرداد کرم زاده پرتاب وزنه کلاس F42

مرضیه صدیقی پرتاب نیزه کلاس F54-53

مریم سلطانی پرتاب وزنه کلاس F34

محمد عابد جودو 90- کیلوگرم

روز پنجم

* طلا

- عبدالرضا جوکار، پرتاب نیزه کلاس F53-54

- مهران حسینی پرتاب دیسک کلاس F35-36

- تیم میکس کامپوند

- هادی نوری کامپوند انفرادی

- علی محمدیاری پرتاب دیسک کلاس F56

- زهرا نعمتی ریکرو انفرادی زنان

- ابراهیم رنجبر کامپوند انفرادی مردان

- تیم فوتبال هفت نفره

- حسن عسگری دوی 800 متر کلاس T12

- تیم ملی جودوی مردان

- مسعود حیدری پرتاب دیسک کلاس F12

- تیم ملی گلبال مردان

- تیم فوتبال پنج نفره مردان

- والیبال نشسته مردان

- علی صادق زاده وزنه‌برداری دسته 107- کیلوگرم

- جلیل باقری جدی پرتاب وزنه کلاس F55-56

- جاوید احسانی پرتاب دیسک کلاس F57

* نقره

- والیبال نشسته بانوان

- علی الهی دوی 800 متر کلاس T12

- فلاح نصیر پوران پرتاب دیسک کلاس F12

- علی الفت لاوی پرتاب نیزه کلاس F37-38

- علی محمدیاری پرتاب وزنه کلاس F55-56

- سامان رضی وزنه‌برداری دسته 97 – کیلوگرم

- سیامک صالح فرج زاده پرتاب وزنه کلاس F34

- پرویز گل پسند پرتاب دیسک کلاس F56

* برنز

- سولماز بازرگان پرتاب دیسک کلاس F44

- تیم میکس ریکرو

- تیم بسکتبال با ویلچر مردان

- تیم بسکتبال با ویلچر زنان

- محسن کائیدی پرتاب وزنه کلاس F34

روز ششم

*طلا

-سیامند رحمان در دسته +107 کیلوگرم مدال طلا

-فرزاد سپهوند پرتاب دیسک کلاس f44 مدال طلا

*نقره

-سید حبیب حسینی دوی 400 متر مدال نقره

-علی الهی دوی 1500 متر مدال نقره

-مهرداد کرم زاده پرتاب دیسک مدال نقره

-منصور پور میرزایی پرتاب وزنه مدال نقره

*برنز

-حسین سعیدی دوی 400 متر مدال برنز

-پیمان نصیری دوی 400 متر مدال برنز

-مرضیه صادقی پرتاب وزنه مدال برنز

-تیم ملی بسکتبال مردان مدال برنز

رشته‌های مدال‌آور کاروان ایران به شرح زیر است:

تیر و کمان

4 طلا ، یک برنز

دوومیدانی

21 طلا 33، نقره ، 18 برنز

فوتبال

دو طلا ( تیمهای هفت نفره و پنج نفره )

گلبال

یک طلا تیم ملی مردان ، یک نقره تیم ملی زنان

جودو

یک طلا ، 3 نقره ، 18 برنز

وزنه برداری

4 طلا ، 4 نقره

تیراندازی

2 طلا ،2 نقره ، 2 برنز

شنا

یک طلا ، 7 نقره ، 5 برنز

تینس روی میز

یک نقره ، یک برنز

والیبال نشسته

یک طلا تیم ملی مردان - یک نقره تیم ملی زنان

بسکتبال با ویلچر

مردان وزنان دو برنز

انتهای پیام

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.