• جمعه / ۱۶ آبان ۱۳۹۳ / ۰۸:۲۹
  • دسته‌بندی: جهان ورزش
  • کد خبر: 93081607179
  • خبرنگار : 71460

پیروزی سویا و توقف اینتر در لیگ اروپا

سن‌اتین

دور چهارم رقابت‌های لیگ اروپا با پیروزی خانگی سویا و تساوی اینتر در خانه سن‌اتین به پایان رسید.

دور چهارم رقابت‌های لیگ اروپا با پیروزی خانگی سویا و تساوی اینتر در خانه سن‌اتین به پایان رسید.

به گزارش ایسنا، دور چهارم از مرحله گروهی لیگ اروپا پنجشنبه شب با برگزاری 24 دیدار در سراسر اروپا به پایان می‌رسد که در حساس ترین بازی‌ها سویا مدافع عنوان قهرمانی موفق شد استاندارد لیژ را شکست دهد و اینتر در خانه سن‌اتین به تساوی یک بر یک رضایت داد.

شاگردان اونای امری در تیم فوتبال سویا، مدافع عنوان قهرمانی رقابت های لیگ اروپا در چهارمین دیدار خود در این رقابت ها در استادیوم رامون سانچز پیسخوان به مصاف تیم فوتبال استاندارد لیژ بلژیک رفتند و در نهایت موفق شدند با درخشش خوزه آنتونیو ریس کاپیتان 31 ساله و با تجربه خود از سد حریف بلژیکی خود عبور کنند. برای تیم اندلسی در این دیدار کوین گامیرو فرانسوی در نیمه نختس و خوزه انتونیو ریس و کارلوس باکا گلزنی کردند.

در دیگر دیدار اینتر در فرانسه مهمان سن‌اتین بود که به نتیجه ای بهتر از تساوی یک بر یک دست نیافت. در این دیدار اینتری ها بازی را بهتر آغاز کردند و می توانستند در همان ابتدا دروازه حریف فرانسوی خود را باز کنند. سرانجام دودو در دقیقه 33، گل برتری نرآتزوری را به ثمر رساند. یک ارسال روی دروازه سن اتین و ضربه سر پالاسیو، با موقعیت را برای دودو فراهم کرد تا این بازیکن برای تیمش گلزنی کند. نیمه اول با همین گل به پایان رسید اما در ابتدای نیمه دوم، سن اتین به گل تساوی رسید. اشتباه ویدیچ در دفع توپ روی یک ضربه کرنر، فرصت را برای بایال فراهم کرد تا دروازه اینتر را باز کند.

در دقایق پایانی بازی، سن اتین می توانست به گل برسد اما فن وولسوینکل این موقعیت را از دست داد تا اینتر با این تساوی با 8 امتیاز، در صدر جدول گروه جای بگیرد.

گروه A

آپولون صفر – مونشن گلادباخ 2

زوریخ 3-2 ویارئال

گروه B

کپنهاگن 0-4 بروژ

هلسینکی 2-1 تورینو

گروه C

آستراس 1-2 تاتنهام

بشیکتاش 2-1 پاتیزان بلگراد

گروه D

آسترا 1-1 سلتیک

دینامو زاگرب 1-5 سالزبورگ

گروه E

دینامو مسکو 1-0 استوریل

پاناتینایکوس 2-3 آیندهوون

گروهF

قره باغ 1-2 دنیپرو

سن اتین 1-1 اینتر

گروه G

فاینورد 2-0 رییکا

سویا 3-1 استاندارد لیژ

گروه H

اورتون 3-0 لیل

وولفسبورگ 5-1 کراسنودار

گروه I

ناپولی 3-0 یانگ بویز

اسپارتا پراگ 4-0 اسلوان براتیسلاوا

گروه J

دینامو کیف 2-0 آلبورگ

ریو آوه 2-2 استوا بخارست

گروه K

فیورنتینا 1-1 پائوک سالونیکا

گنگام 2-0 دینامو مینسک

گروه L

لژیا 2-1 متالیست

لوکرن 1-1 ترابوزان

انتهای پیام

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.