• پنجشنبه / ۳ مرداد ۱۳۹۸ / ۲۱:۳۴
  • دسته‌بندی: سایر ورزش‌ها
  • کد خبر: 98050301597
  • خبرنگار : 71613

پایان روز اول مسابقات دو و میدانی قهرمانی کشور/ انتقاد ورزشکاران از کیهانی

روز اول مسابقات دو و میدانی قهرمانی کشور با معرفی برترین ها به پایان رسید.

به گزارش ایسنا، روز اول  مسابقات دو و میدانی  قهرمانی کشور   امشب(پنجشنبه) در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب  به پایان رسید.

در این دوره از مسابقات 250 ورزشکار در دو روز به رقابت با هم می پردازند.   روز دوم  و  پایانی فردا(جمعه)   برگزار می شود.
 
در این مسابقات برخی از ورزشکاران چون محمد ارزنده، رضا قاسمی و   سیار به کیهانی انتقاد کردند. آنها وضعیت دو و میدانی کشور را بد دانستند که در نتیجه عملکرد رئیس فعلی فدراسیون رقم خورده است.

 علاوه بر این شرایط خوابگاه محل اسکان ورزشکاران نیز مورد انتقاد قرار گرفت.   خراب بودن کولر برخی از اتاق ها و وضعیت بهداشتی خوابگاه از مواردی بود که ورزشکاران به آن اعتراض داشتند.

نتایج روز نخست  مسابقات به شرح زیر است:

*نتیجه ۱۰ هزار متر پیاده روی

۱- حمیدرضا زورآوند - همدان - ۴۵:۲۱.۱۹
۲- آرمین شاه ملکی - همدان - ۴۶:۲۱.۵۸
۳- علیرضا بختیاری - همدان - ۴۷:۰۲.۵۲

*نتیجه ۱۱۰ متر بامانع
 
۱- میلاد سیار - کردستان - ۱۴.۵۱
۲- علی سلامتیان - قم - ۱۴.۶۸
۳- سیدمرتضی حسینی - فارس - ۱۴.۸۱

*نتیجه ۱۰۰متر

۱- رضا قاسمی - اصفهان - ۱۰.۶۳
۲- مهران حسینی - مازندران - ۱۰.۷۵
۳- میثم رشیدی - کردستان - ۱۰.۸۱

*نتیجه پرتاب دیسک

۱- سجاد پیرآیقرچمن - آذربایجان شرقی - 57.11
۲- بهنام شیری - اردبیل - 55.84
۳- حسین رسولی - مرکزی - 55.04

*نتیجه 400 متر

۱- مهدی پیرجهان - آذربایجان شرقی - 47.01
۲- علی سلیمانی - آذربایجان شرقی -47.38
۳- مهدی رحیمی - اصفهان - 47.63

*نتیجه 1500 متر

۱- سید امیر زمانپور - همدان - 4:02.23
۲- علی فهیمی -لرستان- 4:02.66
۳- مسلم نیادوست - فارس - 4:03.05

*نتیجه پرتاب وزنه

۱- محمدرضا طیبی- مازندران - 18.56

۲- مهدی صابری -اصفهان- 18.47

۳- شاهین جعفری - تهران الف - 18.36

*نتیجه پرش طول

۱- محمد قائد زاده - بوشهر - 7.43
۲- میلاد دریساوی-قم- 7.32
۳- سبحان طاهرخانی - تهران الف - 7.26
۴- علیرضا خالدی-خوزستان - 7.19
۵- محمدارزنده - چهار محال و بختیاری-7.10

*نتیجه 4 در 100 متر امدادی

1- اصفهان -  -41.34
2- کردستان -  41.43
3- قم - 41.89

*نتیجه 5000 متر

1- جلیل ناصری - ایلام - 15:02.09
2- خلیل ناصری - ایلام - 15:02.69
3- پژمان کرزه ای - همدان - 15:07.34

انتهای پیام

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.