• جمعه / ۲۲ آذر ۱۳۹۸ / ۲۲:۲۷
  • دسته‌بندی: کشتی، رزمی
  • کد خبر: 98092216355
  • خبرنگار : 90047

البرز قهرمان کشتی آزاد ناشنوایان امید شد

در پایان مسابقات قهرمانی کشوری کشتی ناشنوایان که در رده سنی نوجوانان و امید برگزار شد، استان البرز قهرمان رقابت‌ها شد.

به گزارش ایسنا، در پایان‌مسابقات کشتی آزاد ناشنوایان که در استان البرز برگزار شد، تیم البرز با ۵۷۹ امتیاز بر سکوی نخست ایستاد، تیم خراسان رضوی با ۳۱۱ امتیاز نایب قهرمان و تیم مازندران با ۳۰۵ امتیاز در جایگاه سوم ایستاد.

نتایج رده سنی نوجوانان

وزن ۴۵ کیلوگرم:

۱. علیرضا رمضانی(اصفهان)

۲. امیر مهدی کرمی(البرز)

وزن ۴۸ کیلوگرم :

۱. امیر حسین گلشنی راد(خراسان شمالی)

۲. محمد امین آزاد بخت(لرستان)

۳. علی اعرابی(خراسان رضوی)

وزن ۵۵ کیلوگرم :

۱. شاهرخ شکوهی(خراسان رضوی)

۲. عباس یارمطاقلو(همدان)

۳. حسین پورزارع(البرز)

وزن ۶۰ کیلوگرم :

۱. مهدی رحیمی(مازندران)

۲. محمد رضا واحدی(البرز)

۳. محسن گلستانی(خراسان رضوی)

وزن ۶۵ کیلوگرم :

۱. مسلم عبدی(همدان)

۲. مهدی میرزایی)البرز)

۳. امیر حسین آدینه(خراسان رضوی)

وزن ۷۱ کیلوگرم :

۱. امیر محمد قلی نیا( مازندران)

۲. یاشار حسینی( کرمانشاه)

۳. محمد جواد جابر( خراسان رضوی)

وزن ۸۰ کیلوگرم :

۱. حسین کاظمی(اصفهان)

۲. وحید اکبرزاده(خراسان رضوی)

وزن ۹۲ کیلوگرم :

۱. ابوالفضل محمد حسنی نور(البرز)

۲. سامان فقیری(تهران)

رده سنی امید

وزن ۵۷ کیلوگرم:

۱. محمد محمدی سروش(همدان)

۲. رضا طاهری(هرمزگان)

۳. افشین زینبی(البرز)

وزن ۶۱ کیلوگرم :

۱. محمد رضا کمالی مهد(همدان)

۲. علی مومیوند(مازندران)

۳. سجاد طاهریان(البرز)

وزن ۶۵ کیلوگرم :

۱. علیرضا کاظمی(قزوین)

۲. هاوری علی نژاد(تهران)

۳. امیررضا دیوسالار(مازندران)

وزن ۷۰ کیلوگرم :

۱. محمد دوه چی(آذربایجان شرقی)

۲. محمد حسن نتاج(مازندران)

۳. سجاد مومیوند(البرز)

وزن ۷۴ کیلوگرم :

۱. حسین همی پور(لرستان)

۲. علی اصغر شریفی( آذربایجان شرقی)

۳. محمد مبین پورشمسیان( البرز)

وزن ۷۹ کیلوگرم :

۱. حمیدرضا کنعانی(مازندران)

۲. ساجد خان محمدی(آذربایجان شرقی)

۳. حسن عباسی(خراسان رضوی)

وزن ۸۶ کیلوگرم :

۱. شیرزاد مهکی(لرستان)

۲. عرفان ستاری(البرز)

۳. علی عباس پور(اصفهان)

وزن  ۹۷ کیلوگرم :

۱. علی شکیبازاده(آذربایجان غربی)

۲. امیر حسین بالاپور(البرز)

وزن ۱۲۵ کیلوگرم :

۱. سعید فروتن نژاد(همدان)

۲. فریدون مهدی پور(مازندران)

۳. امیر حسین فریدون زاده(البرز)

انتهای پیام

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
avatar
۱۳۹۸-۰۹-۲۳ ۰۹:۱۶

سلام، این قهرمانی کلی بوده البته. جمع چهار رده سنی. امید اول شد استان البرز اما کاپ قهرمانی برای چهار رده بوده. بزرگسال و جوانان و نوجوانان هم برگزار شده