• پنجشنبه / ۱۹ دی ۱۳۹۸ / ۱۳:۲۱
  • دسته‌بندی: کشتی، رزمی
  • کد خبر: 98101915038
  • خبرنگار : 71506

معرفی نفرات راه یافته به نیمه نهایی ۵ وزن دوم جام تختی

جام تختی

با برگزاری دیدارهای مقدماتی ۵ وزن دوم رقابت‌های کشتی آزاد جام تختی، چهره نفرات راه یافته به مرحله نیمه نهایی مشخص شد.

 به گزارش ایسنا ، روز دوم چهلمین دوره رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام تختی گرامی‌داشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی از صبح امروز (پنجشنبه) با مسابقات پنج وزن دوم و پایانی در سالن امام خمینی (ره) کرمانشاه آغاز شد و نفرات راه یافته به نیمه نهایی اوزان ۶۱، ۷۰، ۷۴، ۸۶ و ۹۲ کیلوگرم مشخص شدند.

نتایج مسابقات مرحله مقدماتی پنج وزن دوم کشتی آزاد جام تختی به شرح زیر است:

۶۱ کیلوگرم:

محمد ملکی - رازمیک پاپیکیان (ارمنستان)، برنده (۴ بر ۹)

داریوش حضرت قلی‌زاده (غایب) - زنورگان الکساندروف (روسیه)، برنده

علی حاج آقانیا، برنده - هئورهی کاسای (اوکراین) (غایب)

حسن عبادی، برنده - محمد رمضان پور(۴ بر ۳)

رازمیک پاپیکیان از ارمنستان - میرعلی باوفا، برنده( ۱۳ بر صفر)


۷۰ کیلوگرم:

محمدرضا سرگو، برنده - علی آقایی (۸ بر صفر)

یوسف کامرانی - مهدی یگانه جعفری، برنده (یک بر ۱۱)

گئورگ مخیان (ارمنستان)، برنده - سبحان یاری (غایب)

امیرحسین حسینی، برنده - امیررضا اکبرزاده (۴ بر یک)

محمد زمانی - آرمان آندراسیان (ارمنستان)، برنده (۴ بر ۴)

مهدی یگانه جعفری صفر - امیرحسین حسینی ۱۰( برنده با ضربه فنی)

محمدرضا سرگو، برنده - رضا مقتدر(۴ بر ۲)


۷۴ کیلوگرم:

رضا افضلی، برنده - حامد رشیدی (۶ بر صفر)

واروژان کاجویان (ارمنستان)، برنده - حمید الهیان (غایب بود)

جمال خدابنده لو، برنده - علی خانیان (۵ بر ۳)

محمد نخودی، برنده - بوریس ماکوئف از اسلواکی (غایب بود)

مصطفی حسین خانی، برنده - سعید داداشپور (۸ بر صفر)

محمدصادق فیروزپور، برنده - خاچاتور پاپیکیان (ارمنستان) (۳ بر یک)

مصطفی حسین خانی، برنده- واروژان کاجویان از ارمنستان- (۱۰ بر ۲)

محمد نخودی ۴ - رضا افضلی ۲


۸۶ کیلوگرم:

مرصاد مرغزاری - جلال زمان، برنده (۲ بر ۱۰)

گریگور گریگوریان (ارمنستان) ، برنده - زین العابدین علی مرادی (غایب بود)

محمدجواد پرنوری - هوانس میختاریان (ارمنستان)، برنده (۴ بر صفر، ضربه فنی)

مهدی حاجیلوییان - حمیدرضا علی بخشی، برنده (۲ بر ۹)

احمد بذری، برنده - محمد مرادی (۱۰ بر صفر)

اکبر سبحانی (غایب) - مهر مارکوسیان (ارمنستان)، برنده

حمیدرضا علی بخشی، برنده - گریگور گریگوریان از ارمنستان(۱۰ بر ۸)

جلال زمان، برنده - هوانس میختاریان از ارمنستان(۱۱ بر ۳)


۹۲ کیلوگرم:

محمدحسین میرباغبان، برنده - مارزپت گالستیان (ارمنستان) (۱۰ بر ۳)

محمدجواد ابراهیمی، برنده - حسین جلالی نژاد (۸ بر ۲)

عزت الله اکبری، برنده - محمدحسین فیروزپور (۱۰ بر صفر)

حسین شهبازی، برنده - هوشنگ کاظمی (۳ بر صفر)

ارشک محبی، برنده - محمد علی تبار (۷ بر صفر)

حسین شهبازی، برنده - محمدحسین میرباغبان(۳ بر ۲)

عزت الله اکبری، برنده - سینا غلامی( ۶ بر ۴)


شانس مجدد وزن ۵۷ کیلوگرم:

پوریا ترکمان - میران جابوریان از ارمنستان ، برنده(۶ بر صفر)

نفرات راه یافته به نیمه نهایی ۵ وزن دوم به شرح زیر است:

وزن ۶۱ کیلوگرم:

نورگان الکساندورف از روسیه- میرعلی باوفا سادات- علی حاج آقانیا- حسن عبادی

وزن ۷۰ کیلوگرم:

محمدرضا سرگو- امیرحسین حسینی - آرمان آندراسیان از ارمنستان- گئورگ مخیان از ارمنستان

وزن ۷۴ کیلوگرم:

مصطفی حسین خانی - محمد نخودی - جمال خدابنده لو- محمدصادق فیروزپور

وزن ۸۶ کیلوگرم:

هوانس میختاریان از ارمنستان - حمیدرضا علی بخشی - مهر مارکوسیان از ارمنستان - احمد بذری

وزن ۹۲ کیلوگرم:

حسین شهبازی - ارشک محبی - محمدجواد ابراهیمی - عزت الله اکبری

انتهای پیام

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.