• شنبه / ۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۳:۳۱
  • دسته‌بندی: خبر بازار
  • کد خبر: 99020603980
  • خبرنگار : 30054

پرینت آنلاین در دنیای مدرن و آنچه باید از « بزوس» آموخت

پرینت آنلاین در دنیای مدرن و آنچه باید از « بزوس» آموخت

تحولات عمیقی که بر اثر کرونا در دنیای مدرن به وجود آمد موجب تقسیم عصر حاضر به دوران پیش از کرونا و دوران پس از این بیماری شد و نقطه عطف این تحولات به اوج رسیدن ضرورت خدمات مختلف آنلاین همچون پرینت آنلاین است.

به گزارش ایسنا بنا به اعلام تاپ کپی، اگر پیش از این، دنیای مدرن را عصر ارتباطات نام می‌نهادند بعد از تحولات به وقوع پیوسته در ماه‌های اخیر می‌توان دنیای جدید را دنیای اوج گیری خدمات مختلف آنلاین و از جمله خدمات چاپ و نشر و پرینت آنلاین نام داد.

علاوه براین، باید دانست در دنیای جدید خطر همه گیری‌هایی همچون اپیدمی کرونا هیچگاه کاملا برطرف نمی‌شود و رقابت در تمام مشاغل آنلاین فشرده‌تر خواهد شد. در چنین دنیایی، خدماتی همچون خدمات چاپ و نشر و پرینت آنلاین در صورتی قادر ادامه حیات در دنیای کسب وکار خواهند بود که هم‌زمان مزیت کاهش قیمت را نیز به متقاضیان ارائه کنند و در واقع پرینت ارزان هم باشند.

جف بزوس بنیان گذار و سهامدار اصلی آمازون که اکنون با ۱۳۸ میلیارددلار دارایی، ثروتمندترین فرد جهان است، درسی برای فعالان کسب وکار دارد که بجاست مروری بر آن داشته باشیم.

استفاده هوشمندانه از فناوری ارتباطات ثروت آفرین است

قابل تامل است اگر بدانیم در سه ماهه ابتدایی سال ۲۰۲۰ که دوره اوج کرونا بود ثروت جف بزوس ثروتمندترین فرد حال حاضر جهان ۲۴ میلیارد دلار افزایش یافت و فاصله وی با بیل گیتس، که او را به عنوان نماد خلق فناوری نرم‎افزارهای پرکاربرد رایانه‎ای می‌شناسیم، عمیق‌تر شد.
 به بیان دیگر، ثروت فردی که از فناوری ارتباطات برای پیشرفت کسب وکار خود – خدمات خرده‌فروشی آنلاین - استفاده کرده بود از ثروت فردی که یکی از خالقان این فناوری بود، به شدت پیشی گرفت.
بنابراین ما اکنون در دنیایی زندگی می‌کنیم که نیازی نیست برای موفقیت کسب وکار یا فعالیت خود خالق فناوری باشیم بلکه کافیست هوشمندانه، فناوری را در خدمت کسب وکار خود درآوریم.

بزوس با هوشمندی خود به صاحبان کسب وکار آموخت که اگر خواهان ماندگاری و موفقیت در رقابت فشرده کسب وکارها در دنیای مدرن هستند باید در مورد نیازهای آینده مردم حساس باشند و این نیازها را با ابزارهای فناورانه پاسخ دهند.

دستیابی به پرینت ارزان از مسیر برون سپاری امور چاپ و نشر

صاحبان بسیاری از شرکت‌ها و مشاغل پاسخ این پرسش را جستجو می کنند که دنیای بعد از شیوع کرونا چگونه دنیایی است و چه نیازهایی در آن ضرورت اساسی دارد تا با پاسخگویی به این نیازها کسب وکار خود را رونق دهند.

 بی تردید یکی از پاسخ‌های صحیح این است که در دنیای مدرن بعد از کرونا، بر استفاده از خدمات آنلاین تاکید ویژه وجود دارد. شرکت‌ها و کسب وکارها در دنیای امروز بر چابک سازی فعالیت‌ها و کاهش هزینه‌های خود متمرکز می‌شوند و در این میان چابک‌سازی فعالیت‌ها و کاهش تمام هزینه‌ها و از جمله هزینه‌های چاپ و نشر تنها از مسیر دریافت خدمات آنلاین همچون پرینت آنلاین و پرینت ارزان میسر است.

 در دنیای مدرن امروز کمتر کسب وکار شرکتی است که به خدمات چاپ ونشر نیاز نداشته باشد. این خدمات چه چاپ سندها، فرم‌ها و فاکتورهای خام یا بروشورها و کاتالوگ ها باشد و چه چاپ جزوه‌ها و گزارش‌ها و حتی چاپ کاورهای کاغذی بسته‌بندی کالاها، در صورتی که به صورت سنتی به بنگاه ها ارائه شود مستلزم صرف زمان و هزینه اضافه است. در صورتی که برون سپاری خدمات چاپ نشر به مجموعه‌هایی همچون تاپ کپی که خدماتی همچون پرینت آنلاین را ارائه می کنند، شرکت‌ها را از صرف هزینه‌های غیرضروری بی نیاز می‌کند.

 برون سپاری خدمات چاپ و نشر به مجموعه‌هایی همچون تاپ کپی و استفاده از مزیت پرینت ارزان در واقع همان استفاده هوشمندانه از فناوری ارتباطات برای کاهش هزینه‌ها، افزایش بهره وری و ثروت آفرینی است.

انتهای رپرتاژ آگهی