• پنجشنبه / ۱۷ بهمن ۱۳۹۸ / ۲۱:۲۸
  • دسته‌بندی: کشتی، رزمی
  • کد خبر: 98111712832
  • خبرنگار : 71506

معرفی تیم‌های راه یافته به نیمه نهایی سوپر لیگ کاراته

معرفی تیم‌های راه یافته به نیمه نهایی سوپر لیگ کاراته

با برگزاری هفته چهارم سوپر لیگ کاراته چهره تیم های راه یافته به مرحله نیمه نهایی این فصل رقابت‌ها مشخص شد.

به گزارش ایسنا، هفته چهارم سوپر لیگ کاراته امروز پنج‌شنبه ۱۷ بهمن ماه در سالن شهید افراسیابی تهران برگزار شد تا از گروه یک تیم های پاس ناجا با ۲۴ امتیاز به عنوان تیم اول و رعد پدافند هوایی ارتش با ۲۱ امتیاز به عنوان تیم دوم و از گروه ۲ تیم دانشگاه با ۳۰ امتیاز بعنوان تیم اول و آوای رزم با ۲۱ امتیاز بعنوان تیم دوم به دور بعدی راه یابند.

نتایج کسب شده در این هفته به شرح زیر است:

گروه یک/

تیم انقلاب قم صفر- هیات کاراته البرز ۳۱   

ویزا کامفورت شیراز : ۳۱- تیم انقلاب قم صفر

پاس ناجا ۲۵ - هیات کاراته البرز  ۶   

رعد پدافند هوایی ارتش : ۳۱ - انقلاب قم صفر

ویزا کامفورت شیراز ۷ - رعد پدافند هوایی ارتش۲۴

پاس ناجا ۲۳ - رعد پدافند هوایی ارتش ۷


گروه دو/

هیات کاراته زنجان۱۷ - گوجوریو سی وا کای۱۴

نورد فولاد غرب آذربایجان (اینویی ها)۲۵ - شهدای نیروی انتظامی۶

دانشگاه آزاد اسلامی ۳۱ - گوجوریو سی وا کای صفر

آوای رزم ۲۴ - شهدای نیرو انتظامی ۵

دانشگاه آزاد اسلامی : ۲۴- آوای رزم ۵

هیات کاراته زنجان ۱۷- نورد فولاد غرب آدربایجان(اینویی ها) ۱۴

دانشگاه آزاد اسلامی ۲۵ -شهدای نیروی انتظامی ۶

گوجوریو سی وا کای ۱۷ - نورد فولاد غرب آذربایجان : ۴

آوای رزم : ۲۳- هیات کاراته زنجان ۷

بازی معوقه:

پاس ناجا ۲۶ - ویزا کامفورت شیراز ۴

هیات کاراته البرز ۱۳ - ویزا کامفورت شیراز ۱۷


جدول رده بندی:

گروه یک

۱.پاس ناجا  ۲۷ امتیاز

۲.رعد پدافند هوایی ارتش ۲۱ امتیاز

۳.ویزا کامفورت شیراز  ۱۵ امتیاز

۴.هیات کاراته البرز ۹ امتیاز

۵.انقلاب قم ۵ امتیاز


گروه دو

۱.دانشگاه آزاد اسلامی ۳۰ امتیاز

۲.آوای رزم ۲۱ امتیاز

۳.نورد فولاد غرب آذربایجان ۱۵ امتیاز تیمی و ۱۳۴ امتیاز انفرادی

۴.هیات کاراته زنجان ۱۵ امتیاز تیمی و ۱۲۳ امتیاز انفرادی

۵.گوجوریو سی وا کای ۶ امتیاز

۶.شهدای نیروی انتظامی ۳ امتیاز

برترین های هفته:

مربی برتر کومیته گروه یک : محمود پایدار از تیم پاس ناجا

مربی برتر کومیته گروه دو: احسان حیدری از تیم دانشگاه آزاد اسلامی

مربی برتر کاتا گروه یک : مسعود دانشور از تیم ویزا کامفورت شیراز

مربی برتر کاتاگروه دو : قاسم شهرجردی از دانشگاه آزاد اسلامی

ورزشکار برتر کومیته گروه یک: سهراب یار احمدی از تیم پاس ناجا

ورزشکار برتر کومیته گروه دو : سامان حیدری از آوای رزم

ورزشکار برتر کاتا گروه یک: جاوید بهمن جاه از تیم پاس ناجا

ورزشکار برتر کاتا گروه دو :  علی زند از دانشگاه آزاد اسلامی

سرپرست برتر گروه یک: کاظم اکبری  از تیم رعد پدافند هوایی ارتش

سرپرست برتر گروه دو: اکبر نوروزی: از تیم هیات کاراته زنجان

تیم اخلاق گروه یک: هیات کاراته البرز

تیم اخلاق گروه دو : تیم آوای رزم

انتهای پیام

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.