• سه‌شنبه / ۷ بهمن ۱۳۹۳ / ۲۲:۱۵
  • دسته‌بندی: رسانه دیگر
  • کد خبر: 93110704211
  • منبع : فضای مجازی

نامه افشاگرانه رحیمی به احمدی‌نژاد

نامه افشاگرانه رحیمی به احمدی‌نژاد

"محمدرضا رحیمی" معاون اول دولت دهم که هفته گذشته حکم محکومیت وی در یک پرونده مالی صادر شد، در نامه‌ای افشاگرانه و در پاسخ به اطلاعیه دفتر محمود احمدی‌نژاد که از اتهامات او به عنوان معاون اول در دولت‌ دهم تبری جسته بود، نامه‌ای خطاب به محمود احمدی‌نژاد منتشر کرد.

"محمدرضا رحیمی" معاون اول دولت دهم که هفته گذشته حکم محکومیت وی در یک پرونده مالی صادر شد، در نامه‌ای افشاگرانه و در پاسخ به اطلاعیه دفتر محمود احمدی‌نژاد که از اتهامات او به عنوان معاون اول در دولت‌ دهم تبری جسته بود، نامه‌ای خطاب به محمود احمدی‌نژاد منتشر کرد.

وی در این نامه به سوابق دوستی خود با محمود احمدی‌نژاد اشاره و با گلایه از وی اعلام کرد: گیریم که امروز در منظر مردم محکوم شدم، اما دیر نخواهد بود که روزنامه اعمال ما نزد خدای متعال گشوده می‌شود و حق و باطل نمایان می‌گردد.

به گزارش ایسنا٬‌ متن کامل نامه‌ رحیمی به احمدی‌نژاد که در اختیار ایلنا قرار گرفته به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای دکتر احمدی‌نژاد، رئیس‌جمهور محترم دولت‌های نهم و دهم

سلام علیکم

این مختصر را چگونه می‌توانم آغاز کنم جز آنکه بگویم: چون دوست دشمن است شکایت کجا برم؟

البته شما دشمن نبوده‌اید و مرا با شما دوستی و رفاقت دیرینه‌ایست که مربوط به سال‌های اخیر نیست. نیک می‌دانید و دیگران هم خوب است در این مجال مطلع شوند که رفاقت من و شما به سال‌های دوری برمی‌گردد که در کردستان و آذربایجان غربی بودید و سپس به اردبیل رفتید تا تقدیرمان این باشد که هر دو استانداری دولت ششم را تجربه کنیم. گذر زمان شما را به ریاست‌جمهوری و بنده را به خدمتگزاری در دیوان محاسبات کشور رساند.

از ابتدای آشنایی، هم من و هم شما همواره حق رفاقت بجا آورده‌ایم و در برخی مواقع هم اختلاف دیدگاه‌هایمان مانع از تداوم رفاقت‌هایمان نشد، در همان دوره البته افراد منتقد با بهانه جملات مقلوب شده جریان رسانه‌ای تخریب بنده را کلید زدند و متهم به اغراق و تملق شدم. چندی گذشت و اصرار کردید که به جمع دولت بپیوندم؛ پاسخم منفی بود با این استدلال که اگر در دیوان بمانم بیشتر منشأ کمک و خدمت به کشور خواهم شد. نپذیرفتید و بدون اطلاع من حکمی صادر کردید و با حفظ سمت (مرا) به عنوان معاون حقوقی منصوب نمودید که خلاف مقررات بود. چاره‌ای نداشتم جز آنکه از دیوان محاسبات استعفاء بدهم و به همین خاطر باعث رنجش برخی از دوستان قدیمی و صمیمی‌ام شدم و آغاز رنجش‌ها هم از همانجا شروع شد. به دولت آمدم و آنچه در توان داشتم در طبق اخلاص گذاشتم و در انجام وظایف محوله بویژه ترمیم روابط دولت و مجلس کوتاهی نکردم. در اواخر دولت نهم بود که به دلایلی که هنوز هم برخی از آنها برای من نامعلوم است، چند تن از اعضای دولت را کنار گذاشتید و حتما خاطرتان هست که من از باب مشورت، مخالف بودم و دلایلی آوردم و وقتی نپذیرفتید، یادآوری کردم که دولت از نصاب می‌افتد و نیازمند رأی مجدد اعتماد مجلس می‌شود.

ماجرای معاون اولی پیش آمد. بعد از ناکامی گزینه اول، به بنده پیشنهاد دادید و همان موقع گفتم که با وجود کینه‌های سیاسی و برخی زخم‌های کهنه، از من بگذرید؛ زیرا عاقبت کار را می‌دانستم که برخی مخالفان سیاسی با عنادورزی به دنبال هتک حیثیت و بر باد دادن آبرویم خواهند بود؛ اما باز هم مخالفت با تصمیم شما سخت بود.

آقای دکتر احمدی‌نژاد! دوست عزیز و قدیمی!

در دولت دهم همه اعضاء شاهد و گواهند که جز کار و کار به چیزی نمی‌اندیشیدم و 6 صبح تا 12 شب، حداقل زمانی بود که مصروف خدمت در دفتر کارم می‌کردم و این جدیت در کار از نگاه منصف نمایندگان محترم وقت مجلس شورای اسلامی پنهان نماند و در نامه‌ای به امضاء 211 نفر تقدیر خود را از انتصاب شما اعلام نمودند.

زمان گذشت و رفته رفته احمدی‌نژاد و رفتارهایش متفاوت از سال‌های گذشته شده بود. هربار که به مشورت می‌نشستیم به سروش آسمانی کذایی بیشتر توجه می‌کردید تا مشورت‌های ناشی از تجربه‌های مختلف من. در سال آخر دولت اصرارتان بر کاندیداتوری فرد مورد نظر چنان بود که گویی از جایی به شما الهام می‌شده است و حاضر نبودید حرفی غیر از آن بشنوید و نظر بنده و جمعی از همکارانم در دولت را نپذیرفتید و وقعی ننهادید تا جایی که اینجانب با همفکری برخی از اعضای کابینه چاره‌ای نداشتم جز اینکه در شرایط سخت عمل جراحی همسرم برای ثبت در آینده تاریخ و برای دلگرمی همکارانم در دولت خطر کنم و به عنوان کاندیدای ریاست‌جمهوری ثبت‌نام نمایم تا به طور نمادین اختلاف نظرم را با رویکرد شما بیان کنم و البته در نهایت باز هم به اصرار شما، بازی را بار دیگر در صحنه رفاقت باختم و باز هم حرفتان را گوش کردم و علیرغم میلم انصراف دادم.

آقای دکتر احمدی‌نژاد!

در جریان قهر شما پس از ماجرای آقای مصلحی بسیاری از دوستان شما تلاش کردند که من هم کار را رها کنم تا دولت بخوابد و بسا کسانی که به من گفتند آماده باشم برای عهده‌دار شدن کفالت ریاست‌جمهوری. اما گفتم حوصله کنید، احمدی‌نژاد باید برگردد که من میانه او و خودم را با خدمت به نظام آزموده‌ام که:

ما را سریست با او که گر خلق روزگار دشمن شوند و سر برود هم بر آن سریم.

ذکر یک نمونه دیگر از خاطرات تلخ این دوره شاید خالی از فایده نباشد. به یاد دارید که خودم را در فضای سیاسی و رسانه‌ای سپر کردم تا خانم دکتر دستجردی که پرتلاش و مردانه در میدان کار بود از دولت خارج نشود؟ اما متاسفانه شما لجبازی کردید و به بهانه تعلل در عزل رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران که فردی توانمند و متعهد بودند، او را عزل کردید و مرا هم نزد رسانه‌ها و افکار عمومی سکه یک پول ساختید و البته همان موقع در جریان قرار گرفتم که با مشورت اطرافیان، پیش‌نویس عزل بنده را هم آماده کرده بودید.

و اما اینک که از هر سو مورد هجمه قرار گرفته‌ام و ناآگاهان نیز گمان کرده‌اند که درهای رحمت خدا به روی بندگان، راه در دالان‌های سیاست دارد و رسانه‌ها عرض و آبرو و حیثیت 35 ساله خدمت و امنیت و آسایش همسر بیمار و دختران رنجورم را به باد داده‌اند و بی‌آنکه اصل ماجرا را بدانند و تبیین کنند حدیث مدعی را با کینه بر سر بازار جار می‌زنند و بر سر تقسیم غنائم این آبروریزی و هتک حیثیت، مسابقه و مناظره راه انداخته‌اند.

شما بهتر از هر کسی می‌دانید که در پنج سال گذشته، مگر به ضرورت، در مقام پاسخگویی به رسانه‌ها برنیامده‌ام. مگر آنجا که استانداری کردستان، تراکتورهایی را که دولت به کشاورزان منطقه هدیه داده بود و با ابتکار خودشان بطور نمادین آرم مقدس الله مندرج در پرچم جمهوری اسلامی ایران را طراحی و به نمایش درآوردند و برخی رسانه‌های مغرض آن آرم مقدس را تعبیر به جمله‌ای از باب مداهنه نمودند، و تا امروز از سر جهل مرا مورد طعن و شماتت قرار می‌دهند، پاسخی داده‌ام؟!

آیا وقتی در حضور رئیس کمیسیون آموزش مجلس، وزیر علوم وقت و جمعی از اساتید دانشگاه از رساله دکتری خود دفاع کردم و فرد مدعی را به خاطر ادعای کذب در دادگاه محکوم نمودم، سخنی به رسانه‌ها کشاندم تا دفاعی کرده باشم؟!

آیا وقتی با تلاش همکارانم در دیوان محاسبات، فساد موجود در بیمه ایران را افشا کردم و با یک مهندسی معکوس، خود متهم آن شدم، جمله‌ای در دفاع بر زبان آوردم؟!

یا وقتی برای نخستین بار مفاد قرارداد ننگین کرسنت را در حضور رسانه‌ها بالای دست گرفتم و آن را متوقف کردم، کسی در برابر انتقام‌گیری مخالفین، حتی آخ از زبان من شنید؟!

همه آنچه ظرف چندین سال بر من رفته است، یک طرف ماجراست و البته این زخم وقتی "کاری" می‌شود که جنابعالی نیز مصلحت را در آن می‌جویید که دامن خود را از آن برچینید!

آقای احمدی‌نژاد! دوست عزیز و قدیمی!

آیا بهتر نبود با اطلاعی که به صحت و سلامت زندگی من که از نزدیک با آن آشنا هستید داشتید، گواهی می‌دادید؟ و شهادت می‌دادید که من به بیت‌المال خیانت نکرده‌ام و زندگی‌ام به ریالی مال حرام آلوده نیست؟ آیا نباید می‌گفتید که رحیمی پس از عمری خدمت چون حقوق و مزایای بازنشستگی‌اش برقرار نشده، برای گذران زندگی به سختی افتاده است؟

آقای احمدی‌نژاد، به راستی نمی‌دانید یا فراموش کرده‌اید که ماجرای این پرونده چیست؟

شاید فراموش کرده‌اید که رحیمی محکوم امروز، چوب لجبازی‌ها و آبروبری‌های گاه و بیگاه شما را می‌خورد.

یادتان می‌آید در ماجرای یکشنبه سیاه چقدر اصرار کردم که نکنید و آبرو نبرید و بگذارید از مجاری قانونی، ماجرا پی‌گیری شود.

من با توکل بر خداوند و به گواه وضعیت دیروز و امروز زندگی‌ام که تغییری نکرده و شاهد سلامت زندگی من است تا لحظه آخر و تا جایی که قانون اجازه می‌دهد در پی اعاده حیثیت و اثبات بی‌گناهی خود و خانواده‌ام هستم. اما شما نیز گویا مانند برخی رسانه‌های معاند خارجی وناآگاه به این نتیجه رسیده‌اید که هرچه هست همین فضای غبارآلود رسانه‌ها و دعواهای سیاسی است؟

گیریم که امروز در منظر مردم محکوم و در آینده نیز با استناد به همین اخبار و اطلاعات آمیخته حق و باطل و منازعات دور از حق و عدالت اصلاح طلب و اصول‌گرا، تاریخ را نیز اینگونه نوشتند، اما دیر نخواهد بود که روزنامه اعمال ما نزد خدای متعال گشوده می‌شود و حق و باطل نمایان می‌گردد. از آنکه جاهل است و یا مغرض است، توقع و یا اعتراضی ندارم. بر رسانه ملی که با تغییرات جدید متاسفانه در پی جلب و جذب مخاطب به هر قیمتی، برآمده و به بهانه تبیین راهکار مبارزه با مفاسد اقتصادی، میدان‌هایی فراخ برای عقده‌گشایی علیه ارگان‌ها و نهادهای انقلابی و تریبونی برای تطهیر فتنه‌گران فراهم می‌آورد، حرجی نیست. اما از دوستی که از پنج سال پیش در جریان رنج‌هایی که بر خود و خانواده‌ام رفته است، و از نزدیک اشک دختران، رنجوری همسر، سکته منجر به مرگ مادر، سکته خواهری که افتخار دارد شهیدی را نثار انقلاب اسلامی کرده است و اشک چشم برادری که هنوز از ترکش خصم التیام نیافته است را دیده، و من بخاطر تداوم دوستی با او از خودگذشتگی‌ها کرده‌ام و تا امروز که بیانیه دو پهلویش را در دفاع از خودش دیدم، کلامی در تضعیفش بر زبان نیاورده‌ام، این انتظار نمی‌رفت که از مضمون بیانیه دو صفحه‌ای‌اش، جز برائت از رحیمی، استنباط نشود.

آقای احمدی‌نژاد عزیز!

برای آگاهی ملت شریف ایران و یادآوری مجدد بار دیگر می‌گویم که:

همواره در آستانه برگزاری انتخابات مجلس، کمیته‌هایی برای برنامه‌ریزی و راهبری امر انتخابات توسط جریانات سیاسی تشکیل می‌گردد. در این راستا برای انتخابات مجلس هشتم نیز کمیته‌ای متشکل از برخی چهره‌های اصولگرا برگزار و بنا شد از کاندیداهای اصولگرا در سطح کشور از طریق کمک‌های غیردولتی پشتیبانی مالی شود. در میان افراد کمک‌کننده فردی به نام "جابر ابدالی" که از سوی برخی نمایندگان مجلس و مقامات قضایی و اجرایی به اینجانب معرفی شده بود، برای کمک اعلام آمادگی نمود. بنده نیز به واسطه حساسیت و اطمینان خاطر از سالم بودن کمک‌های نامبرده همچون سایر موارد در خصوص ایشان از طریق حراست دیوان محاسبات از مجاری ذیصلاح، در خصوص وی استعلام کردم که پس از اطمینان و پاسخ مثبت که اسناد آن ضمیمه پرونده است، برای دریافت کمک از وی اعلام آمادگی نمودیم و از وی خواستیم که به کاندیداهایی که ما معرفی می‌کنیم از محل حساب شخصی و با چک بانکی خودش کمک نماید. در نهایت نامبرده مجموعاً یک میلیارد و دویست میلیون تومان را به این امر اختصاص داد و البته کلیه اسناد و کپی چک‌های صادره که به قریب 170نفر از کاندیداهای مجلس هشتم پرداخت شده است در پرونده ثبت و ضبط است و همه آن به مصرف انتخابات رسید؛ بنابراین کل این مبلغ یک میلیارد و دویست میلیون تومان بوده و عینا به حساب نامزدها پرداخت گردیده است.

آیا شما اطلاع نداشتید که کل ماجرا همین است که متاسفانه در اثر اطلاع‌رسانی نادرست و مغرضانه و نگاه سیاسی خصمانه موضوع را یک کلاغ چهل کلاغ کردند که فلانی برده است و خورده است. وقتی کمک‌کننده این یک میلیارد و دویست میلیون تومان و نیز دریافت‌کنندگان، مشخص و معلوم هستند، لذا باید پرسید ارتباط این موضوع با بنده چیست؟ و آیا به اندازه همه جرایمی که برای اینجانب تعیین شده است، می‌توان عمل مجرمانه از ماوقع آنچه گفته شد، استخراج نمود؟ آیا آسیبی که ظرف پنج سال گذشته در افکار عمومی و بطور گسترده در تیراژ میلیون‌ها بار در رسانه‌های داخل و خارج به خود و خانواده‌ام وارد شده است، کمتر از مجازاتی است که در این حکم برایم تعیین شده است؟

در پایان توفیق و عاقبت بخیری همگان را از خداوند متعال خواستارم.

والسلام

محمدرضا رحیمی

انتهای پیام

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
avatar
۱۳۹۳-۱۱-۰۷ ۲۲:۲۳

بابا اتهام ايشون ارتشائه نه اختلاس شما حکم رو بخونيد

avatar
۱۳۹۳-۱۱-۰۷ ۲۲:۳۸

مظلوم نمايي از صدر تا ذيل اين متن مي باره

avatar
۱۳۹۳-۱۱-۰۸ ۰۸:۴۶

يه چيزي هم بدهکار شديم!

avatar
۱۳۹۳-۱۱-۰۷ ۲۲:۵۰

الان يه چيزيم طلبکار شده!!!

avatar
۱۳۹۳-۱۱-۰۷ ۲۳:۱۸

احمدي نژاد بايستي در دادگاه عدل الهي در برابر همه ي اعمالي که انجام داده، شديدا جوابگو باشه ...

avatar
۱۳۹۳-۱۱-۰۷ ۲۳:۴۸

تکليف آن 170 کاندیدای اصولگرا در نامه بالا رو کي ميتونه مشخص کنه ؟؟

avatar
۱۳۹۳-۱۱-۰۷ ۲۳:۴۹

آقاي احمدي نژاد عزيز!!! پات گيره.همينجوري نميتوني از زير بار خراب کاريات شونه خالي کني.

avatar
۱۳۹۳-۱۱-۰۸ ۰۰:۳۱

به نظرم بعد از نوشتن اين نامه توسط رحيمي روند پرونده عوض ميشه و ايشون تبرئه ميشن. ميگي نه؟؟بشين و ببين.اگه اينجور نشد

avatar
۱۳۹۳-۱۱-۰۸ ۰۰:۳۲

اون روزي که اون تو تلويزيون داشت هر چیزی از دهانش بيرون ميريخت و اين ملت را خس و خاشاک ناميد و حتي جلوی رهبري هم ان کارها را کرد نميدونستي با تو هم چنين ميکنه؟

avatar
۱۳۹۳-۱۱-۰۸ ۰۰:۵۰

از احمدي نژاد دل خوشي ندارم اما اين نامه جا داره تلنگري باشه بر دل اشخاص مغرض يا فاقد صلاحيت قضاوت يا فاقد اطلاع که انقدر راحت با آبروي هر کس بازي نکنند..يادي هم بکنيم از آبروي افراد که از هرچيزي با ارزش تر شناخته شده است در دين ما.. که عاقبت همه ي ما مستطيلي چهار گوشه است ..

avatar
۱۳۹۳-۱۱-۰۸ ۰۱:۲۰

دلمان خوش که مملکت را دسته کي داده بوديم

avatar
۱۳۹۳-۱۱-۰۸ ۰۷:۴۰

پاکترين رئيس جمهور!!!!!!!!!!!!!!!!

avatar
۱۳۹۳-۱۱-۰۸ ۰۷:۵۲

جناب رحيمي، بي مورد ادعاي انسانهاي بيگناه رو در نيار، تا نباشد چيزکي مردم نگويند چيزها. در ضمن شما که مخالف عزل و نصبهاي آقاي احمدي نژاد بوديد چرا استعفا نکرديد و دو دستي ميز رياستت رو چسبيدي. انصرافت از کانديداتوري رياست جمهوريت هم به خاطر رد صلاحيتت بود، چون ميدونستي حتما رد صلاحيت خواهی شد....

avatar
۱۳۹۳-۱۱-۰۸ ۰۸:۰۴

اين آقاي جابر خان در عوض اين پول چي مي خواسته اون نماينده ها معرفي بشن ببينيم براي اين آقا چكار كردن

avatar
۱۳۹۳-۱۱-۰۸ ۰۸:۵۶

اي بابا رحيمي جون شايد بتوني با اين حرفها نظر آقا احمدي نژاد رو عوض کني اما نظر ملت رو که نميتوني عوض کني.. خوب يادم مياد که توي بحبوهه گراني خودرو و اينکه هر روز مسئولين از جمله شخص حضرتعالي به مردم وعده هاي واهي ميداديد که خودرو مياد پايين و مردم عجله نکنند.. شب عيد گفتيد که حالا خودروسازها يکي دو سه ميليوني عيدي بدن به مردم.... واقعا خجالت اوره که يعني صنعت ما اينقدر به همريخته است که شما بعنوان معاون اول ريس جمهور اينجوري حرف بزنيد؟؟؟؟؟ اگر آقايون بعد از از 2 سال از پايان کارتون شما رو محکوم کردند، در نظر من که يکي از اين ملت هستم شما 5 سال پيش محکوم بوديد والسلام

avatar
۱۳۹۳-۱۱-۰۸ ۰۹:۲۲

سياست عالم ناپاکي است. ادم مي‌مونه کي راست ميگه کي دروغ...خدايا چنان کن سرانجام کار که ....

avatar
۱۳۹۳-۱۱-۰۸ ۰۹:۴۹

چرا به اتهاماتش در بحث بيمه پاسخ نداده؟با اين نامه هاي احساسي که مشکل حل نمي شود.

avatar
۱۳۹۳-۱۱-۰۸ ۱۰:۰۵

فقط مي‌تونم بگم مردم متاسفم و اين کشور که اينجوري سرمايه‌هاش به باد داده شد. خيلي چيزها گفتيد که از باب حمل بر خوشبيني اگر درست باشد باز هم نمي‌توانيد به برخي چيزها پاسخ بگوييد. مگر شما نبوديد که در دوره ديوان محاسبات در جلسه‌اي حضور احمدي‌نژاد گفتي يک فرد سوري گفته اگر قرار بود پيغمبر ديگري بيايد احمدي‌نژاد بود... اين تملق نيست؟ اين فريب افکار عمومي نيست؟ در مورد کدام بزرگي در ممکلکت اين حرف زده شد که درباره آن فرد زده شود؟ درباره هاشمي هم نهايتا گفتند اميرکبير... در ضمن اگر اونطور که گفتيد به زور و بدون اطلاع حکم شمار رو زدن معلومه با يه آدم خلاف قانون و لجباز طرف بودي. راحت مي‌تونستي منافع ملي رو بر دوستي با محمود ترجيح بدي . نه برادر، شما اگر به اندازه محمود در نابساماني ها نقش نداشتي گناهت کمتر از او نبود... تازه خدا را شکر کن که اينطوري داري تقاص پس ميدي و کار به اون دنيا احتمالا نمي‌کشه...

avatar
۱۳۹۳-۱۱-۰۸ ۱۰:۱۲

آقاي رحيمي در دور اول احمدي‌نژاد و وقتي در شهرداري بود و بعد خيز برداشت با حمايت خيليها براي رياست جمهوري که الان دامنشان را پاک جلوه مي‌دهند، من جوان 22 ساله مي‌فهميدم اين آدم چه شخصيتي داره و دغدغه‌اش خودشه نه مردم. چطور شما با اون همه سوابق سياسي نفهميدي...اين همه دلسوزان هشدار دادند؟ هيچي به هيچي؟ مي‌دوني در اثر فشار دفتر همين آقا کسي جرات نداشت بگه بالاي چشمش ابروئه جون مشمول عنايت بولتن‌سازهايش مي‌شد ...برادر بيخود افکار عمومي رو منحرف نکنيد که محمود تو دو سه سال آخر عوض شد... نه/ اين آدم همون آدم روز اول بود...فقط به مشايي بيشتر از شما حال داد...اون همون لجبازي بود که فقط به فکر اسم خوش بود هم تو ايران هم تو دنيا و با حرفها و طرحهاي نابخردانه مملکت رو به کجاها کشوند...اما افسوس و دريغ که عقل مردم به چشمشونه و اون 45 تومني که در ماه مي‌گيرن نه زيرساختهاي نابودشده که خرج يارانه شد اونم با نفت 140 دلاري...

avatar
۱۳۹۳-۱۱-۰۸ ۱۰:۱۷

آقاي رحيمي اگر دادگاه صالحي باشه به نظر من جرم اصلي شما و خيلي‌ها اختلاس احتمالي و مسائل مالي نيست. جرم اصلي همراهي با کسيه که امروز خيلي‌ها خودشون رو از اون مبرا مي‌کنن و اصلا به روشون نمي‌يارن که فقط به خاطر منافع سياسي و دشمني با يک طيف و جناح از اين آدم بت ساختن...اگه خوب بوده چرا برائت مي‌جويند؟ بيان به مردم بگن. مشکل اين آدم فقط اون 11 روز نبود که مقابل رهبري ايستاد، منش اين آدم از اول اين بود...يه فلاش بک بزنيد خيلي چيزا دستون مي‌ياد؛ حتي از دوره شهرداری .. بن هايي که به هيئات و معلم‌ها و ... داده شد ...پرونده‌ای که به دلیل مصونیت سیاسی بسته است... دروغ بستن به همه در رسانه‌هاي جمعي...ورود به مسائلي که دخلي به ايران نداشت و تحريک بدون وجه دشمنان ايران...و...نگو برادر دلمون داغه...

avatar
۱۳۹۳-۱۱-۰۸ ۱۰:۲۶

اين نامه عذر بدتر از گناهه. اتهام شما و خيليا، حمايت از اين آدم و دار و دسته‌شه.. شما هم مثل بعضيا که تنها زماني به خودشون اومدن که نوبت آسياب محمود به اونها رسيد، مثل همون روز به قول خودتون يکشنبه سياه مجلس، به حرف اومديد، بايد مي‌دونستيد شتر اين آدم درم خونتون مي‌خوابه...مرحوم کردان رو فراموش کرديد.. اين حرفها ثروت برباد داده مملکت ،آبروهاي برباد رفته ، باب شدن دروغ و حرفهاي ناپسند در سپهر سياسي، رواج پوپوليسم وحشتناک و جريانهاي انتخابات 88 رو که اين همه ضرر به مملکت زد برنمي‌گردونه. خدا جاي حق نشسته...در ضمن فکر نکنید الان جوابي بهت نميدن... دار و دسته‌اش شروع کردن به نامتعادل جلوه دادن اوضاع شما بر اثر فشار در مورد نوشتن این نامه... بريد سايتاشونو ببينيد ... بعدشم وصلت مي‌کنند به هاشمي... حربه هميشگي...

avatar
۱۳۹۳-۱۱-۰۸ ۱۰:۳۲

جالبه وقتي که يک فوتباليست که البته دکتر هم نيست، اعلام ميکنه "وقتي نميتوني خدمت کني لااقل خيانت نکن و برو" اونوقت شما و خيلي هاي ديگه مثل شما فقط عذر بدتر از گناه مياريد که ميگيد ما که گفته بوديم ما رو مدير نکنيد و ...... خجالت بر شما ها که با مردم و با شرافت انساني چه ها کرديد

avatar
۱۳۹۳-۱۱-۰۸ ۱۰:۳۴

چيه برادر لطفا بقيه‌شم ميگفتي مردم بيشتر عزير رو بشناسن... البته بعيد مي‌دونم...متاسفانه درک سياسي عميق نیست و چشمشون به اون چندتومن يارانه است...اي خدا چقدر داد زدن دلسوزان که صدقه را باب نکنيد...

avatar
۱۳۹۳-۱۱-۰۸ ۱۰:۳۵

درود بر خادم بي ادعاي ملت . اب دريا با ......نجس نميشود!

avatar
۱۳۹۳-۱۱-۰۸ ۱۰:۳۶

اين آدم چاهي تو اين مملکت کنده که حالاحالاها پر نميشه... ده تا دولت بايد جون بکنن تا شايد اتفاقي بيفته... خدايا خودت فقط جوابشو بده

avatar
۱۳۹۳-۱۱-۰۸ ۱۰:۴۲

اين آدم چاهي تو اين مملکت کنده که حالاحالاها پر نميشه... ده تا دولت بايد جون بکنن تا شايد اتفاقي بيفته... خدايا خودت فقط جوابشو بده

avatar
۱۳۹۳-۱۱-۰۸ ۱۱:۲۰

اشک تمساح !!!!!!!!!!!!!واقعا عجب ادمي هست برادر چرا وقتي احمدخان وزير بهداشت را به خاطر لاريجاني بودن عزل ميکرد شما در مصاحبه او را بهنرين وزير و بعداز يک روز عزل او را اعلام کرديد؟ خجالت چيز خوبي است اين خواست خداست که خودت خود واقعي خود را افشا ميکني تا مردم بداند با همدستي شما چه بلايي به سر اين مملکت و مردم اورده ايد، انشا الله در اين دنيا به سزاي اعمال خود برسيد

avatar
۱۳۹۳-۱۱-۰۸ ۱۱:۵۶

جناب آقاي رحيمي شما يک بار فرموده بوديد (نقل به مضمون از یک شخص سوریه‌ای) «اگر حضرت محمد(ص) پيامبر خاتم نبودند، مخاطب نامه شما پيامبر عصر حاضر بود.» کاري به امثال آن نماینده نداريم که به خاطر سفر آقاي ظريف به پاريس در کوران توهين شارلي ابدو به ساحت پيامبر خاتم (ص) ، فرياد مي زنند« به خدا اگر بميريم حق داريم». ايشان که بسيار به جسارت به ساحت پيامبر خاتم تعصب دارند، از زمان فرمايش شما مثل باقي دلواپسان عالم در قيد حياتند و عمرشان مستدام؛ اما خود شما که در کلام به پيامبري اين معجزه هزاره سوم ايمان آورده بوديد، بر مبناي اين نامه از همان دوران هم مي دانستيد که پشت پرده چه خبر است. بر فرض صداقت شما در اين نامه، بهتر است حداقل چند سال در زندان به اين فکر کنيد که در ادامه حيات گهربارتان به هر پيامبري ايمان نياوريد.

avatar
۱۳۹۳-۱۱-۰۸ ۱۱:۵۷

مرگ برفتنه‌گر داخل و خارج . درود بر احمدي نژاد دلاور . آقاي رحيمي خوبي که ازحد بگذرد نادان خيال بد کند . احمدي نژاد سرور روحاني و رفسنجاني .....

avatar
۱۳۹۳-۱۱-۰۸ ۱۵:۱۱

عمو مگه استاديومه که ميگي سروره ! واقعا همه طرفداراي محمود اين ريختي‌ان !

avatar
۱۳۹۳-۱۱-۰۸ ۱۲:۰۱

هم آقاي احمدي نژاد و هم رفيق شفيقشون قانون را به سخره گرفته و ميگيرند، جاي دارد دستگاه قضايي با اجراي قاطع و بدون اغماض راي صادره لااقل بخشي از ضرر وارده به جامعه را جبران کند. (راستي پرونده اقاي احمدي نژادچي شد؟ ما از خاطرمون نرفته ها/

avatar
۱۳۹۳-۱۱-۰۸ ۱۲:۱۵

با سلام . همچنين افراد مثل جابرها و زنجانيهاو 170 نماينده توي کشور ما زياد است. والله کشور ما با اين همه ثروت بايد مردمش اينجوري زندگي کنند . خوبه دولت مردان آلمان و آمريکا نه مسلمانند و نه دم از خدا پيغمبر ميزنند ولي براي رفاه ملتشان تلاش ميکنند/

avatar
۱۳۹۳-۱۱-۰۸ ۱۲:۳۵

اون بنده خدا رو محاکمه کنيد چه کسي بهتر از معاون اول ميتونه تو تحقيقات به دستگاه قضا کمک کنه حالا که رحيمي سوخته اما ميشه از اطلاعاتش استفاده کرد در مورد زنجاني

avatar
۱۳۹۳-۱۱-۰۸ ۱۲:۳۷

خب ميبينم که ميخواستي ما رو روسوا کني و خودت رسوا شدي... حالا بايت برم تلويزيون از ملت معذرت خواهي هم بکنم بخاطر تو .. . بشکنه اين دست که نمک نداره

avatar
۱۳۹۳-۱۱-۰۸ ۱۴:۵۶

با سلام اگر يک روزي احمدي‌نژاد را آوردند و در حضور مردم محاکمه‌اش کردند معلوم ميشود همه مسئولين راست ميگويند ولي به نظر من گر حکم شود که مست گيرند ....

avatar
۱۳۹۳-۱۱-۰۸ ۱۵:۳۷

دوستان عزيز از خدا بترسيد و درباره چيزي که از صحت و سقمش اطلاع دقيق نداريد با اطمينان صحبت نکنيد. چرا براي دنياي ديگران اخرت خودتون را خراب ميکنين ؟

avatar
۱۳۹۳-۱۱-۰۸ ۱۵:۴۸

خداوکيلي يعني از بلاهايي که بر سر کردان آورد و صفار هرندي و مصلحي رو تنها ده روز به پايان دولت نهم از پشت در کابينه اونم سر لجبازي نه تخلف کاري، برگردوند، نفهميدي که اين آدم کيه؟ از ادبياتش که آب رو بريزيد اونجا .... از فقط و فقط جوياي نام بودنش ... والله ما خيلي از شما جوونتريم اينا برامون مثل روز روشن بود...

avatar
۱۳۹۳-۱۱-۰۸ ۱۵:۵۰

باش تا صبح دولتتت بدمد ..... کاين هنوز از نتايج سحر است....حالا مونده تا احمدي‌نژاد و اطرافيانش جواب بدن. اميدوارم خداوند متعال بيش از اين جوابشونو بده. البته شماها هم فقط زمانی صداتون دراومده که خفت شما رو هم گرفته، مثل همون برادر مجلس که وقتی نوار برد علیهش پخش کنه تازه یادش اوم سالها این آقا چه کرده...وقتی همه فقط زمانی که به خوشدون ظلم میشه بیان وسط ،‌ نتیجه همین میشه.

avatar
۱۳۹۳-۱۱-۰۸ ۱۵:۵۳

يعني شما به کسي اعتماد کردي که از چه روشهايي که در دو دوره براي جمع کردن راي استفاده نکرد و اين عذر بدتر از گناهه؟ خداوکليلي يه بچه مدرسه‌اي هم مي‌فهمه. آخه آدمي که بياد توي تلويزيون و براي زدن رقيب، مدرک دکترايي رو که توي دولت خودش به زن رقيب داده و البته درست هم بوده، يا اون وضع زير سوال ببره قابل اعتماده يا نه؟ نه شما بگو. من این دوستی رو کات می‌کردم.

avatar
۱۳۹۳-۱۱-۰۸ ۱۶:۰۰

به کجاي اين شب تيره بياويزم قباي ژنده خويش را؟؟؟ مهم درس گرفتن مردمه که والا نمي‌گيرن...یکی مثل این یا نه همین محمود بیاد دوباره بهش رای میدن. چون عقلشون به چشموشونه...

avatar
۱۳۹۳-۱۱-۰۸ ۱۶:۰۲

شنيدیم طرفداراي محمود تو سايتاشون نوشتن شما چون حالت خوب نيست الان اين حرفا رو زدي و حرجي بهت نيست....

avatar
۱۳۹۳-۱۱-۰۸ ۱۶:۰۴

دلمان پر است از اينکه خيلي حرفها را آن سالها درباره اين آدم مي‌خواستيم بزنيم ولي چنان بتي ساخته بودند از او امثال شما و در دفترش عليه هر کسي حرف مي‌زد جنان تخريبي مي‌کردند که آخر شد آنچه بايد مي‌شد. اميدوارم اين درس عبرتي براي مسسئولان و مردم باشد....

avatar
۱۳۹۳-۱۱-۰۸ ۱۶:۰۹

آقا مشتبي معلومه که يا خيلي پرتي يا خيلي نون از رحيمي خوردي ولي اينو بهت بگم که اوني که خوردي نون نبوده خون ملت بوده آره آقا مشتبي