• دوشنبه / ۱۱ فروردین ۱۳۹۹ / ۱۲:۳۰
  • دسته‌بندی: خبر بازار
  • کد خبر: 99011105404
  • خبرنگار : 30054

رایمون تجربه آینده

رایمون تجربه آینده

تیم طراحی و مهندسی رایمون اولین و تنها برند تولید کننده سیستم مدیریت هوشمند ساختمان (BMS)، خانه هوشمند، اتوماسیون خانگی، سیستم‌های هوشمند مراکز تجاری، اداری، مسکونی و بیمارستان هوشمند در ایران است.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام رایمون، هوشمند سازی ساختمان در واقع اتوماتیک کردن و از کنترل دستی خارج کردن کلیه ادوات و تجهیزات مصرفی ساختمانی که جنبه راحتی دارد گفته می‌شود.

هوشمند سازی ساختمان

برای رفاه، آسایش، زیبایی و مدرن بودن ساختمان می‌توان به  شبکه‌ها، حسگرها و پردازشگرهایی جهت رسیدن به اهداف ایمنی و بهینه‌سازی مصرف انرژی، گزارش گیری و اهداف مدیریتی جهت ساختمان‌های اداری ، صنعتی و مسکونی اشاره کرد.

ساختمان هوشمند

ساختمان هوشمند ساختمانی است شامل محیطی فعال و مقرون به صرفه، به وسیله تجمیع کردن عناصر اصلی یعنی سیستم‌ها، ساختار، سرویس‌ها و مدیریت و ایجاد رابطه‌ای یکپارچه میان آنها که می‌تواند به صورت مستمر نسبت به وضعیت‌های متغیر محیط عکس‌العمل نشان داده و خود را با آنها وفق دهد و همچنین به ساکنین ساختمان این اجازه را می‌دهد که از منابع موجود به صورت موثرتری استفاده کرده، امنیت و آرامش آنها را افزایش دهد.

خانه هوشمند

خانه هوشمند رایمون، افتخار دارد با استفاده از تکنولوژی روز دنیا، ادوات سیستم مدیریت هوشمند ساختمان را از بهترین قطعات و با دانش مهندسی نوین متانسب با نیاز جامعه ایرانی و الزامات محیطی و با استفاده از پروتکل مدباس طراحی، مهندسی و تولید کند.

انتهای رپرتاژ آگهی