• دوشنبه / ۱۰ آذر ۱۳۹۹ / ۱۳:۴۶
  • دسته‌بندی: کشتی، رزمی
  • کد خبر: 99091007792
  • منبع : فدراسیون کشتی

شکست هیات کشتی سیرجان و رعد پدافند در لیگ کشتی فرنگی

شکست هیات کشتی سیرجان و رعد پدافند در لیگ کشتی فرنگی

در مسابقات صبح روز دوم دور برگشت لیگ کشتی فرنگی تیم آریوبرزن بهبهان با نتیجه ۶ بر ۴ مقابل تیم هیأت کشتی سیرجان به پیروزی رسید و سیناصنعت ایذه نیز با همین نتیجه از سد تیم رعد پدافند ارتش گذشت

به گزارش ایسنا، رقابت های دور برگشت بیستمین دوره لیگ برتر کشتی فرنگی جام یادگار امام (ره) در گروه الف (گرامیداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی) از دیروز در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی، با رعایت پروتکل های بهداشتی و بدون تماشاگر در حال برگزاری است و امشب با مشخص شدن تیم های برتر به پایان می رسد.

در مسابقات صبح روز دوم این رقابت ها تیم آریوبرزن بهبهان با نتیجه ۶ بر ۴ مقابل تیم هیأت کشتی سیرجان به پیروزی رسید و تیم سیناصنعت ایذه نیز با همین نتیجه از سد تیم رعد پدافند ارتش گذشت.

نتایج انفرادی این دیدار ها به شرح زیر است:

آریوبرزن بهبهان، برنده ۶- هیأت کشتی سیرجان ۴ (اسامی تیم بهبهان در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: صادق مرادی، برنده ۵ ضربه فنی– علی رستمی صفر
۶۰ کیلوگرم: عباس چنانی ۸- امیرمحمد یارمحمدزهی، برنده ۱۰
۶۳ کیلوگرم: علی گوران ۳- علی چوبک زن، برنده ۱۱
۶۷ کیلوگرم: بهنام مرادی، برنده ۸ ضربه فنی- محمدرضا اسپیدکار صفر
۷۲ کیلوگرم: امین بذرگر، برنده ۴- محمدمهدی شهسواری ۴
۷۷ کیلوگرم: رضا عادلی نژاد، برنده ۶- محمدرضا شاه بداغی صفر
۸۲ کیلوگرم: علی حمید صفر- سید احسان موسوی، برنده ۴
۸۷ کیلوگرم: علیرضا غفاری، برنده ۴ – اکبر عبدی ۳ دیسکالیفه
۹۷ کیلوگرم: سید محمدرضا زینی، برنده ۶- فردین سالاری پور ۴
۱۳۰ کیلوگرم: سعید حسین پور ۴- سید مجتبی حسینی، برنده ۹


سیناصنعت ایذه، برنده ۶- رعد پدافند ارتش ۴ (اسامی تیم ایذه در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: مصیب اکبری، برنده ۹- محمد حسینوند پناهی
۶۰ کیلوگرم: امید احمدی صفر – علیرضا اسدی، برنده ۸
۶۳ کیلوگرم: فرشاد عیسوند صفر – رضا عباسی، برنده ۴
۶۷ کیلوگرم: شاهین بداغی، برنده ۵- نیما اسماعیلی ۱
۷۲ کیلوگرم: محمدرضا مختاری ۵- علیرضا ارقش، برنده ۵
۷۷ کیلوگرم: هادی علیزاده پورنیا، برنده ۵- سجاد فرج پور صفر
۸۲ کیلوگرم: محمدامین احمدپور ۲- علی موسی زاده، برنده ۸ ضربه فنی
۸۷ کیلوگرم: امید محمودی، برنده ۷- محمد رسولی ۵
۹۷ کیلوگرم: وحید دادخواه، برنده ۸ ضربه فنی- حامد عبدولی صفر
۱۳۰ کیلوگرم: آرمان طهماسبی زاده، برنده ۴- میلاد عبدولی ۲


نتایج دیدارهای روز گذشته به شرح زیر است:
سینا صنعت ایذه، برنده ۵ (امتیاز مثبت ۲۳) – فولاد اکسین خوزستان ۵ (امتیاز مثبت ۱۸)
رعد پدافند ارتش، برنده ۹- هیأت کشتی سیرجان یک
سیناصنعت ایذه، برنده ۱۰- هیأت کشتی سیرجان صفر
فولاداکسین خوزستان، برنده ۹- آریوبرزن بهبهان
فولاد اکسین خوزستان، برنده ۶- هیأت کشتی سیرجان ۴
رعد پدافند ارتش، برنده ۸- آریوبرزن بهبهان ۲

انتهای پیام

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.