• یکشنبه / ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۵:۲۳
  • دسته‌بندی: خبر بازار
  • کد خبر: 99022115204
  • خبرنگار : 30054

به‌صورت آنلاین همیشه تحت نظارت یک دکتر زنان باشید!

به‌صورت آنلاین همیشه تحت نظارت یک دکتر زنان باشید!

ما به‌صورت مستمر باید تحت نظر پزشک زنان و زایمان باشیم. از دوران بلوغ تا بارداری و پس‌ از آن در سنین میان‌سالی و دوران پسایائسگی، باید معاینات دوره‌ای توسط یک دکتر زنان داشته باشیم.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام دکتر ساینا، پزشک زنان تست‌هایی برای بررسی وضعیت سلامت ارگان‌های زنانه انجام می‌دهد تا از بروز بیماری پیشگیری یا در صورت به وجود آمدن مشکل آن را درمان کند. برای ارتباط دائم با یک دکتر زنان لازم نیست دائماً به مطب یا بیمارستان مراجعه کنیم؛ می‌توانیم به‌صورت آنلاین با بهترین پزشکان زنان و زایمان در ارتباط باشیم و تنها در شرایطی که دکتر تشخیص داد، به مطب یا بیمارستان مراجعه کنیم. از طریق وب‌سایت دکتر ساینا می‌توانیم با بهترین دکترهای زنان به‌صورت آنلاین، در هر زمان و مکانی گفتگو کنیم. برای دریافت مشاوره زنان و زایمان از دکتر ساینا به وب‌سایت آن‌ها مراجعه کنید.

چرا باید از دکتر زنان و زایمان مشاوره بگیریم؟

سلامت مهم‌ترین نیاز ما است. برای حفظ آن باید در طول زندگی مراقبت‌های لازم را انجام دهیم. اهمیت این موضوع برای خانم‌ها بسیار بیشتر است. ارگان‌های زنانه ما مثل رحم و تخمدان، بسیار حساس هستند و درصورتی‌که به‌صورت مستمر به‌سلامت آن‌ها رسیدگی نکنیم، دچار اختلالات جدی خواهیم شد. این اختلالات غالباً روی قدرت باروری ما تأثیر می‌گذارند یا تبدیل به بیماری‌های پیش‌رونده خطرناکی مثل سرطان خواهند شد. به همین دلیل باید در تمام طول دوران زندگی توسط دکتر زنان معاینه شده و تحت نظر باشیم.

از چه سنی به دکتر زنان باید مراجعه کنیم؟

بسیاری از ما، برای اولین بار، در دوران بارداری یا زمانی که مشکلی برایمان به وجود آمده است به پزشک زنان و زایمان مراجعه کرده‌ایم، پس‌ از آن نیز تا زمانی که مشکلی دیگر برایمان پیش می‌آمد با پزشک ارتباطی نداشتیم. این رفتار، بسیار خطرناک است. به‌صورت کلی از زمانی که وارد دوران بلوغ می‌شویم تا پس از دوران یائسگی باید تحت نظر پزشک زنان و زایمان باشیم.

در جلسات مشاوره، پزشک زنان و زایمان چه‌کاری انجام می‌دهد؟

در جلسات مشاوره دکتر زنان، پزشک، سؤالاتی در خصوص وضعیت کلی شما می‌پرسد. سپس آزمایش‌هایی مثل تست ماموگرام (برای تشخیص وضعیت سلامت سینه)، تست پاپ اسمیر (برای تشخیص وجود زگیل تناسلی)، آزمایشات مربوط به قند و فشار خون، سونوگرافی‌های مربوط به تشخیص وضعیت رحم و تخمدان و دیگر آزمایشات برای ما تجویز می‌کند. پس از بررسی نتایج آزمایش، درصورتی‌ که مواردی غیرطبیعی را مشاهده کند، توصیه‌هایی برای پیشگیری و درمان آن‌ها ارائه می‌کند.

تماس با دکتر زنان در طول دوران بارداری

دکتر زنان در دوران بارداری نزدیک‌ترین دوست مادر است. یکی از شیرین‌ترین دوران زندگی هر زوجی، زمان بارداری است. انتظار برای به دنیا آوردن فرزند، جزو زیباترین تجربه‌هایی است که در زندگی نصیبمان می‌شود. در این دوران برای اطمینان از سلامت جنین، باید دائماً با پزشک زنان ارتباط داشته باشیم. پزشک با توجه به ماه و هفته‌های بارداری برنامه‌ای تنظیم می‌کند که باید به آن‌ها عمل کرده و پایبند بمانیم تا جنین در سلامت کامل باقی بماند و زایمان موفقی داشته باشیم.

در دوران بارداری، باید از هرگونه اضطراب، استرس و آلودگی دور باشیم. به‌واسطه تغییرات هورمونی که در بدنمان به وجود می‌آید تحمل و طاقتمان کمتر از پیش می‌شود. تحمل ترافیک، انتظار پشت در اتاق دکتر، شلوغی مطب و ... برایمان بسیار سخت می‌شود. برای به حداقل رساندن این موارد می‌توانیم از  وبسایت یا اپلیکیشن مشاوره آنلاین دکتر ساینا استفاده کنیم. با استفاده از دکتر ساینا همیشه به بهترین دکترهای فوق‌تخصص و متخصص زنان و زایمان دسترسی داریم و تنها در مواقع ضروری به مطب یا بیمارستان مراجعه خواهیم کرد.

آیا پس از یائسگی هم لازم است به دکتر زنان مراجعه کنیم؟

ارتباط ما با پزشک زنان و زایمان هیچ‌گاه قطع نخواهد شد. اکثر ما تصور می‌کنیم، با ورود به دوران یائسگی دیگر نیازی به مراجعه به دکتر زنان نداریم ولی این باور غلط است. پس از یائسگی نیز بیماری‌های مربوط به تخمدان، رحم و پستان نیز ممکن است در ما به وجود آید.

مشاوره آنلاین زنان و زایمان دکتر ساینا

ارتباط با پزشک زنان و زایمان یکی از الزامات زندگی ما محسوب می‌شود. ما باید به‌صورت دوره‌ای به دکتر زنان و زایمان مراجعه کرده و آزمایشات لازم را انجام دهیم تا پیش از آنکه مشکل، جدی شود اقدامات لازم را انجام دهیم.

به‌جای مشاوره حضوری می‌توانیم به‌صورت آنلاین با بهترین دکترهای زنان و زایمان گفتگو کنیم و مشکلات خود را با آن‌ها در میان بگذاریم.

با دکتر ساینا، سامانه مشاوره آنلاین و تلفنی پزشکی، به بیش از ۴۰۰ پزشک در ۴۴ تخصص پزشکی دسترسی داریم و می‌توانیم در هر مکان و زمانی سؤالات خود را از آن‌ها بپرسیم.

پزشکان زنان دکتر ساینا در تخصص‌های زیر آماده پاسخگویی به سؤالات ما هستند:

جراحی زنان و زایمان

نازایی، لاپاراسکوپی و IVF

طب مادر و جنین (پریناتولوژی)

مراقبت‌های بارداری

بیماری‌های مقاربتی (مثل زگیل تناسلی)

اختلالات جنسی

و دیگر تخصص‌های زنان و زایمان

برای دریافت مشاوره آنلاین زنان و زایمان، باید به وب‌سایت دکتر ساینا مراجعه کرده و با توجه به سوابق تحصیلی و تجربی پزشک زنان و زایمان مورد نظر خود را انتخاب کنیم و پاسخ پرسش‌های خود را از آن‌ها دریافت کنیم.

انتهای رپرتاژ آگهی