• جمعه / ۲۰ دی ۱۳۹۸ / ۲۱:۵۲
  • دسته‌بندی: کرمانشاه
  • کد خبر: 98102015640
  • منبع : نمایندگی کرمانشاه

ایران قهرمان مسابقات کشتی آزاد جام تختی شد+ اسامی نفرات برتر

کشتی جام تختی

ایسنا/کرمانشاه نفرات و تیم‌های برتر چهلمین دوره مسابقات کشتی آزاد جام تختی، گرامیداشت سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی مشخص شدند.

چهلمین دوره رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام تختی گرامیداشت سردار رشید اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی روزهای 18، 19 و 20 دی ماه در سالن امام خمینی (ره) کرمانشاه برگزار شد که در پایان تیم ایران با 245 امتیاز بعنوان قهرمانی رسید و تیم های ارمنستان و روسیه به ترتیب با 175 و 25 امتیاز دوم و سوم شدند.

رده بندی انفرادی و تیمی این رقابت ها به شرح زیر است:

57 کیلوگرم: 1- علیرضا سرلک 2- آرسن هاراتونیان (ارمنستان) 3- مجید داستان و میهران جابریان (ارمنستان) 5- محمد کابلی و عرفان جعفریان 7- محمد خدابخشی 8- سیدعلی عظیمی 9- رازمیک میساکیان (ارمنستان) 10- ایمان زارعی (ایران)


61 کیلوگرم: 1- نورگان الکساندروف (روسیه) 2- میرعلی باوفا سادات 3- علی حاج آقا نیا و حسن عبادی 5- رازمیک پاپیکیان 6- محمد ملکی 7- محمد رمضان پور


65 کیلوگرم: 1- میثم نصیری 2- ابوالفضل حاجی پور 3- خیراله قهرمانی و امیرحسین مقصودی 5- امیرمحمد یزدانی 6- مرتضی قیاسی 7- مهران نصیری 8- وازگن توانیان (ارمنستان) 9- ایمان صادقی


70 کیلوگرم: 1- امیرحسین حسینی 2- گئورگ مخیان (ارمنستان) 3- آرمان آندراسیان (ارمنستان) و محمدرضا سرگو 5- امیررضا اکبرزاده 6- محمد زمانی 7- رضا مقتدر 8- یوسف کامرانی 9- علی آقایی


74 کیلوگرم: 1- مصطفی حسین خانی 2- محمدصادق فیروزپور 3- خاچاتور پاپیکیان (ارمنستان) و محمد نخودی 5- جمال خدابنده لو و واروژان کاجوریان (ارمنستان) 7- رضا افضلی 8- هرایار علی خانیان (ارمنستان) 9- حامد رشیدی


79 کیلوگرم: 1- علی سوادکوهی 2- امیرحسین کاووسی 3- بابک صفری و حمیدرضا زرین پیکر 5- عباس یزدانی و رضا ابراهیم نژاد 7- آرمان آواگیان (ارمنستان) 8- سجاد غلامی (ایران)


86 کیلوگرم: 1- احمد بذری 2- جلال زمان 3- مهر مارکوسیان (ارمنستان) و حمیدرضا علی بخشی 5- محمد مرادی و هوانس مخیتاریان (ارمنستان) 7- گریگور گریگوریان (ارمنستان) 8- مهدی حاجیلوییان 9- مرصاد مرغزاری 10- محمدجواد پرنوری


92 کیلوگرم: 1- محمدجواد ابراهیمی 2- حسین شهبازی 3 حسین جلالی نژاد و محمدحسین میرباغبان 5- سینا غلامی 6- هوشنگ کاظمی 7- مارزپت گالستیان (ارمنستان) 8- محمد علی تبار 9- محمدحسین فیروزپور
97 کیلوگرم: 1- مجتبی گلیج 2- جواد نظری 3- دانیال شریعتی نیا و علی شعبانی 5- اسماعیل نجاتیان 6- احمد حسن مرادی


125 کیلوگرم: 1- پرویز هادی 2- امین طاهری 3- یداله محبی و عباس فروتن 5- آندرانیک گالستیان (ارمنستان) و نعیم حسن زاده 7- محمد مرادی 8- سیدرضا چراغی 9- امیررضا امیری


100+ پهلوانی: 1- سید یونس جعفری 2- سجاد عزیزی 3- جلیل پیرمردی و محسن یوسف نیا 5- آندرانیک گالستیان (ارمنستان) و احمد حسین مرادی 7- شورش آقایی

رده بندی تیمی: 1- ایران 245 امتیاز 2- ارمنستان 175 امتیاز 3- روسیه 25 امتیاز

انتهای پیام

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.