سرویس اجتماعی قزوین

 • ریزش سقف کاذب، مدیران آموزش‌وپرورش را راهی بیمارستان کرد

  در قزوین؛

  ریزش سقف کاذب، مدیران آموزش‌وپرورش را راهی بیمارستان کرد

  رئیس اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش‌وپرورش استان قزوین گفت: در حاشیه بازدید از یک کارگاه تولیدی در شهرک صنعتی کاسپین قزوین به دلیل شکاف سقف کاذب یکی از انبارهای کارگاه، بازدیدکنندگان که عموماً از مدیران آموزش‌وپرورش استان بودند، دچار سانحه سقوط شدند.

 • استقرار سامانه بارشی در قزوین تا اواسط هفته آینده

  استقرار سامانه بارشی در قزوین تا اواسط هفته آینده

  کارشناس اداره کل هواشناسی استان قزوین با اعلام اینکه سامانه بارشی تا اواسط هفته آینده در استان مستقر است، تأکید کرد: با توجه به‌شدت بارش‌ها احتمال آب‌گرفتگی معابر و سیلابی شدن رودخانه وجود دارد که به همشهریان توصیه می‌شود از اُتراق در کنار رودخانه‌ها بپرهیزند.

 • اجرای برنامه حفاظت از پلنگ ایرانی در استان قزوین

  اجرای برنامه حفاظت از پلنگ ایرانی در استان قزوین

  مدیرکل حفاظت محیط‌زیست استان قزوین خبر داد: برنامه عمل حفاظت از پلنگ ایرانی در استان قزوین با جدیت بیشتری پیگیری و اجرا می‌شود.

 • انتخاب شصت‌وسومین شهردار قزوین

  انتخاب شصت‌وسومین شهردار قزوین

  اعضای شورای اسلامی شهر قزوین پس از بررسی برنامه‌های نامزدهای تصدی پست شهرداری قزوین با پنج رأی «سیاوش طاهرخانی» را به‌عنوان شهردار قزوین انتخاب کردند.

سرویس اقتصادی قزوین

سرویس سیاسی قزوین

سرویس علمی و آموزشی قزوین

سرویس فرهنگی و هنری قزوین

 • هفتمین جشنواره ملی «رسانه‌های دیجیتال رضوی» برگزار می‌شود

  هفتمین جشنواره ملی «رسانه‌های دیجیتال رضوی» برگزار می‌شود

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت: هفتمین جشنواره رسانه‌های دیجیتال رضوی از سری برنامه‌های هفدهمین جشنواره بین‌المللی فرهنگی و هنری امام رضا (ع) با مضمون جلوه‌های فرهنگ رضوی در قزوین برگزار می‌شود.

 • توجیه نبودن معلمان؛ حلقه گمشده اجرای سند تحول بنیادین

  /واکاوی ایسنا از وضعیت نقشه راه آموزش‌وپرورش/ بخش اول

  توجیه نبودن معلمان؛ حلقه گمشده اجرای سند تحول بنیادین

  درخصوص اجرای سند تحول بنیادین آموزش‌وپرورش باید گفت معلمان هنوز احساس نیاز نسبت به تغییر در روند نوع آموزش‌ها نکرده‌اند. باید آگاه‌سازی درستی در مورد لزوم ایجاد تحول در نتیجه اجرای سند تحول بنیادین صورت گیرد و معلمان در این زمینه توجیه شوند زیرا نقش محوری در اجرای سند دارند لذا باید با تبیین سند برای معلمان زمینه اجرای هر چه‌ بهتر سند فراهم شود.

 • توجه به آموزش‌وپرورش تضمین آینده کشور است

  توجه به آموزش‌وپرورش تضمین آینده کشور است

  استاندار قزوین گفت: در کشور هزینه‌های زیادی می‌شود اما اگر بخواهیم کشور به توسعه برسد باید آموزش‌وپرورش را از سنین پایه جدی بگیریم تا آینده کشور تضمین شود.

 • روایت شنیدنی از تولد نوزادی در پیاده‌روی اربعین

  روایت شنیدنی از تولد نوزادی در پیاده‌روی اربعین

  مسئول کاروان یکی از مدارس حوزه علمیه قم می‌گوید: همسرم از اینکه در سفر کربلا همراهم نیست ناراحت بود و من می‌ترسیدم که این ناراحتی برای خودش و بچه آسیب داشته باشد به همین جهت روزی به حرم حضرت معصومه (س) رفتم و همان‌جا به عمه جان گفتم که همسرم نبودن در این سفر را نمی‌تواند تحمل کند و تصمیم دارم که او را با خود همراه کنم؛ خودمان را به شما می‌سپاریم.

سرویس شهرستانها قزوین