بر اساس اعلام رئیس ستاد انتخابات گلستان، تعداد نهایی نامزدهای تایید صلاحیت شده انتخابات مجلس یازدهم در شش حوزه انتخابیه استان، ۲۳۵ نفر است.
* اسامی ۶۸ نامزد انتخابات در حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا به شرح زیر است:
۱- قدسیه آب شناس
۲- ایوب احمدی
۳- محمدجواد احمدی
۴- احسان اخوان راد
۵- سعید بیرقدار
۶- رضا پرستش
۷- ستار پقه
۸- محمدرسول پولاد
۹- معصومه تیموری
۱۰- داود جامی
۱۱- عطیه جانعلی نژاد
۱۲- ابوطالب جلالی
۱۳- محمد جمال
۱۴- یوسف جمنی
۱۵- مهران جوکار
۱۶- احمد جهان تیغ
۱۷- صاحب حجتی
۱۸- امین حسنی
۱۹- مصطفی حسین آبادی
۲۰- حیدر حسین نژاد
۲۱- سیدعباس حسینی
۲۲- منصور خمری
۲۳- حسن ده مرده
۲۴- عباس رمضان قربانی
۲۵- اسماعیل زارع
۲۶- عبدالمجید زرگرانی
۲۷- ابراهیم سلیمانی چهارده
۲۸- رمضانعلی سنگدوینی
۲۹- عبدالرحیم سن سبلی
۳۰- سیدقربان سیاه بالائی
۳۱- نرگس شاهینی
۳۲- امید شربتی
۳۳- بهرام شکریان بورخیلی
۳۴- علی اصغر شکفته عسگرآباد
۳۵- ثمانه شهرآئینی
۳۶- مهدی صابری اشرفی
۳۷- سولماز صحنه
۳۸- مجید صفوی
۳۹- غلامعلی ضیائی
۴۰- ولی الله عالیشاهی
۴۱- مصیب عباسی
۴۲- زهرا سادات عقیلی
۴۳- محمد علیجانی
۴۴- عباس علیخانی
۴۵- علیرضا غفران مسجود
۴۶- محمدعلی فارقی اول
۴۷- محبوبه فدائی بوشهر
۴۸- نصرالله فرامرزی
۴۹- علیرضا قربانی
۵۰- محمدتقی قلی نژاد
۵۱- محمدمهدی کبیرزاد
۵۲- احمد مازنی
۵۳- امید محبی زاده
۵۴- موسی مزجی تیل آبادی
۵۵- رضا مظاهری
۵۶- مهدی معصومی قاجاری
۵۷- غلامرضا منتظری
۵۸- سیدعزیز موسوی ضیابری
۵۹- عیسی مهری
۶۰- غلامرضا میرزائی نژاد
۶۱- سیدجواد میرغنی
۶۲- حسینعلی مؤیدی
۶۳- فرهاد نورائی
۶۴- حیدرعلی وفائی
۶۵- اربعین ولی خانی
۶۶- نبی هزارجریبی
۶۷- سعید یلقی
۶۸- حبیب الله یلمه
* اسامی ۳۳ نامزد انتخابات در حوزه انتخابیه گنبدکاووس به شرح زیر است:
۱- احمد آبروش
۲- سلیمان آق
۳- عبدالحکیم آق ارکاکلی
۴- عبدالشریف آق پور
۵- محبوبه اسحقی گرجی
۶- محمد اسداله پور
۷- حسن اوین
۸- نورمحمد اتائی
۹- عبدالصمد بردی پور
۱۰- محمدتقی پروینکلتی
۱۱- احمد حاجی علی نژاد
۱۲- ستار حیدری
۱۳- یوسف خانی
۱۴- محمدصادق خداداد پور کناری
۱۵- رشید خرمالی
۱۶- زلیخا خندان اردهائی
۱۷- حمید سالمی اینچه برون
۱۸- طاهر سارلی
۱۹- ناصرقلی سارلی
۲۰- امانقلیچ شادمهر
۲۱- فرهاد شیبک
۲۲- رسول صلاحی
۲۳- امین صیادی
۲۴- قرجه طیار
۲۵- سلیمان عباسی
۲۶- ایمان علی پور
۲۷- حمزه قزل سفلی
۲۸- حسن قوجق
۲۹- شهرام کوسه غراوی
۳۰- عبدالحمید نشاط
۳۱- کریم نوبری
۳۲- سلیمان هاشمی
۳۳- انسیه یوسف زاده
* اسامی ۲۲ نامزد انتخابات در حوزه انتخابیه رامیان و آزادشهر به شرح زیر است:
۱- ایوب منصوری فرزند قربانعلی
۲- علیرضا ابراهیمی
۳- رمضان کیخا
۴- غلامعلی کوهساری
۵- جواد میرعرب رضی
۶- سیدمهدی حسینی
۷- جواد خواجه تراب
۸- امید محمودی
۹- ایوب منصوری رضی فرزند عبدالحسین
۱۰- حسین سارانی
۱۱- مهدی عمرانی
۱۲- حسین محمد زاده
۱۳- شهربانو کوهساری
۱۴- نادر قائمی نژاد
۱۵- عبدالعزیز خان محمدی
۱۶- علیرضا نوروزی
۱۷- کبری غفاری
۱۸- محمدرضا کوهنشین
۱۹- رسول بامری
۲۰- حمید سارونی
۲۱- سیداصغر حسینی
۲۲- رضا صابری
* اسامی ۳۴ نامزد انتخابات در حوزه انتخابیه کردکوی، ترکمن، گمیشان و بندر گز به شرح زیر است:
۱- مجتبی جمالی
۲- علیرضا کمانگری
۳- سید جواد حجازی
۴- حسین فرجی
۵- محمدعلی رضایی
۶- محمد ناصر ریاحی
۷- جعفر حمیدزاده
۸- سید محمود حسینی
۹- علی اکبر مسگران
۱۰- رمضان لیاقی
۱۱- رضا تقی پور
۱۲- مرتضی احمدی
۱۳- عبدالقیوم شکاری
۱۴- عبدالمجید آرخی
۱۵- عبدالعزیز راشد
۱۶- یحیی ایری
۱۷- جلال ایری
۱۸- عبدالوهاب کمی
۱۹- حاج امان نظرنژاد
۲۰- حافظ پناهی
۲۱- عبدالعزیز ادریسی
۲۲- غلامحسین پسرکلو
۲۳- رجب محمد آبادی
۲۴- ایرج زاهد
۲۵- فرشته سادات سید النگی
۲۶- حسین صفار تلوری
۲۷- حمیدرضا طهماسبی
۲۸- عبدالعزیز کلته
۲۹- رحمت الله مهاجر کرمانی
۳۰- محبوبه مهدیان
۳۱- رامین کرد رستمی
۳۲- قربانعلی بابایی
۳۳- خدیجه ربانی
۳۴- عبدالحکیم پنق
* اسامی ۴۹ نامزد انتخابات در حوزه انتخابیه مینودشت، کلاله، مراوه تپه و گالیکش به شرح زیر است:
۱- ابوالقاسم گلندی
۲- اسمعیل پسرکلو
۳- امیر شهمرادی
۴- عباسعلی قزل سوفلو
۵- بهمن نیازی
۶- جنید بیگدلی
۷- حبیب الله گرگانلی دوجی
۸- حسین اصلاحی
۹- حسین ترکمانی
۱۰- حسین خان احمدی
۱۱- حسینعلی خواجه
۱۲- رضا آریان پور
۱۳- رضا جامی
۱۴- زهرا رنگریز
۱۵- سیدجلیل صفی الحسینی
۱۶- سیده خدیجه موسوی خسروی
۱۷- ایوب پرتوی
۱۸- عبدالجلیل عوض زاده
۱۹- عبدالجلیل کوسه غراوی
۲۰- عبدالسلام قاری
۲۱- عبدالکریم الهی
۲۲- عبدالطیف قلی زاده
۲۳- عبدالناصر شیخ
۲۴- عبدی باشقره
۲۵- عبدی بدراق نژاد
۲۶- عراز محمد اولیایی
۲۷- علی فیاض
۲۸- علی پرنیا
۲۹- علیرضا سلیمانگلی
۳۰- غلام محمد پقه
۳۱- فاطمه عاشوری
۳۲- قربان محمد کن سال
۳۳- کمال سلمانی
۳۴- مجتبی قهرمانی تبار
۳۵- محمد سرای لو
۳۶- محمد کرامتلو
۳۷- محمدرضا صباغ
۳۸- محمد صدیق قاری
۳۹- محمد علی حدادی
۴۰- محمود بشارتلو
۴۱- مهدی پارسیانی
۴۲- نورمحمد ایگدری
۴۳- نوشین شیخی
۴۴- هادی رحمدل
۴۵- عزیز ا... نفس پور
۴۶- ولی محمد مخی زاده
۴۷- عبدالهادی قره قوزی
۴۸- مرتضی بیانی هدش
۴۹- محمدرضا پیاده کوهسار
* اسامی ۲۷ نامزد انتخابات در حوزه انتخابیه علی آبادکتول به شرح زیر است:
١- علیرضا اسفندیاری مقدم
٢- رحمت الله نوروزی
۳- قاسمعلی دنکوب
۴- ابوالفضل گوکلانی
۵- رسول مظفری
۶- محمدرضا میردیلمی
۷- سیدحسین سیدی
۸- محمدرضا صالح آلوستانی
۹- حسن فندرسکی
۱۰- سیدمحمد سیدرضایی
۱۱- محمدرضا مزرعه
۱۲- رضا اسلانی کتولی
۱۳- احمدرضا نقابی
۱۴- محمدعلی کلاجانی
۱۵- معصومه سلطانعلیان
۱۶- معصومه بیگم سبزواری
۱۷- احمدرضا خسروی
۱۸- نورعلی دیلم
۱۹- حمیدرضا گزمه
۲۰- سکینه تجری
۲۱- یاسر رخشان
۲۲- یوسف زنگانه
۲۳- مرضیه کتولی
۲۴- هادی زوار سیستانی
۲۵- سیدحسین اشرفی
۲۶- مهدی نادری
۲۷- عبدالله قره خانی
به گزارش ایسنا، استان گلستان با شش حوزه انتخابیه، ۷ نماینده در مجلس شورای اسلامی دارد.
انتهای پیام
نظرات