• شنبه / ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۱:۱۴
  • دسته‌بندی: زنجان
  • کد خبر: zanjan-94000
  • خبرنگار : 50159

مسابقات ووشو پسران المپیاد استعدادهای برتر؛

زنجانی‌ها جام قهرمانی را در خانه نگه داشتند

888888888888888


تیم ووشو پسران زنجان توانست با درخشش در دومین المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور، عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات را از آن خود کند.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، مسابقات ووشو پسران دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور با حضور 170 ورزشکار در قالب 31 استان در دو بخش تالو و ساندا به میزبانی سالن شش‌هزار نفری امام خمینی (ره) مجموعه ورزشی انقلاب زنجان برگزار شد که در پایان این رقابت‌ها تیم‌ زنجان عنوان قهرمانی را از آن خود کرد.

 

در پایان این دوره از رقابت‌ها تیم زنجان با کسب 6 مدال طلا و یک نقره بر سکوی قهرمانی ایستاد، تیم‌های هرمزگان و قم به صورت مشترک با کسب 2 مدال طلا، 2 نقره و یک برنز به عنوان نایب‌قهرمانی رسیدند. در بخش ساندا، البرز با 2 طلا و یک نقره اول شد، فارس با یک طلا و 2 نقره به مقام دومی دست یافت و سیستان و بلوچستان با یک مدال طلا و 2 برنز به عنوان سومی رسید.

 

نتایج رقابت‌های بخش ساندا و تالو به شرح زیر است:

 

بخش ساندا:

 

وزن منهای 42 کیلوگرم:

محمدطاها خزائی از البرز (اول)

علی علی‌بابایی از چهارمحال ‌و بختیاری (دوم)

محمدمهدی چناشکی از گلستان و امیرحسین پیامنی از لرستان (سوم مشترک)

 

 

وزن منهای 45 کیلوگرم:

احمدرضا اسکندری از فارس (اول)

سیدعلی میری از البرز (دوم)

محمدمهدی شاه‌محمدی از مرکزی و علی ناروئی از سیستان و بلوچستان (سوم مشترک)

 

وزن منهای 48 کیلوگرم:

شعیب صفرزئی از سیستان و بلوچستان (اول)

ابوالفضل آقایی از زنجان (دوم)

امین رحیمی از آذربایجان‌شرقی و علیرضا نوروز‌‌زاده از خراسان‌رضوی (سوم مشترک)

 

وزن منهای 52 کیلوگرم:

امیررضا کریمی از البرز (اول)

رامین رضایی از فارس (دوم)

امیررضا صمدی از خراسان‌شمالی و محراب اکبرپور از گیلان (سوم مشترک)

 

وزن منهای 56 کیلوگرم:

امیررضا دادو از زنجان (اول)

علیرضا قلی‌نژاد از تهران ‌الف (دوم)

ابوالفضل کرد از سیستان و بلوچستان و پویا ولی‌پور از مازندران (سوم مشترک)

 

بخش تالو:

 

فرم چانگ‌چوان:

متین جمالی از اصفهان (اول)

محمدامین احمدی از مازندران (دوم)

امیرحسین چرزه از هرمزگان (سوم)

 

فرم نان‌چوان:

علیرضا رحیمی‌فرد از زنجان (اول)

علیرضا محمدی‌تازه‌کندی از قم (دوم)

عرفان زارعی از اصفهان (سوم)

 

فرم تای‌چی‌چوان:

امیرحسین عباسی از زنجان (اول)

امیرحسین هاشمی از فارس (دوم)

علیرضا فنایی از خراسان‌رضوی (سوم)

 

فرم دائوشو:

احمدامین احمدی‌بازارده از مازندران (اول)

امیرحسین چرزه از هرمزگان (دوم)

پارسا بهرام‌زاده از البرز (سوم)

 

فرم نن‌دائو:

علیرضا رحیمی‌فرد از زنجان (اول)

عرفان زارعی از اصفهان (دوم)

علیرضا محمدی از قم (سوم)

 

فرم جین‌شو:

محمدمهدی سپهری‌فرد از قم و امیرحسین باقرزاده از هرمزگان (اول مشترک)

یونس رضایی از قزوین (سوم)

 

فرم تای‌چی ‌جین:

امیرحسین عباسی از زنجان (اول)

امیرحسین هاشمی از فارس (دوم)

علیرضا فنایی از خراسان‌رضوی (سوم)

 

فرم گوئن‌شو:

امیرحسین چرزه از هرمزگان (اول)

متین جمالی از اصفهان (دوم)

محمدامین احمدی بازارده از مازندران (سوم)

 

فرم نن‌گوئن:

علیرضا رحیمی‌فرد از زنجان (اول)

علیرضا محمدی از قم (دوم)

عرفان زارعی از اصفهان (سوم)

 

فرم چیانگ‌شو:

محمدمهدی سپهری‌فرد از قم (اول)

امیرحسین باقرزاده از هرمزگان (دوم)

امیرعباس کریمی از چهارمحال و بختیاری (سوم)

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.