• جمعه / ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ / ۱۸:۰۳
  • دسته‌بندی: همدان
  • کد خبر: 1400032821273
  • خبرنگار : 50037

/انتخابات ۱۴۰۰/

جلوه‌ای از شکوه

جلوه‌ای از شکوه

ایسنا/همدان مردم دیار سیدجمال، بیدارگر مشرق زمین نیز امروز همزمان با سراسر کشور با حضور سبز خود جلوه ای زیبا از شور عشق و همدلی و عشق به رهبری و وطن و اتحاد را به منصه ظهور گذاشته اند که کلمات و واژه ها از ترسیم این حضور توأم با امید به آینده قاصر است.

در نی نی نگاه‌ها امروز مشتاقانه امید به آینده وطن موج می‌زند. گویی می‌شود از همین جا از همین چشم‌انداز و از همین پای صندوق‌های رأی، افق‌های آینده روشن این ملت را نظاره گر بود و از حال به آینده پل زد.

مردم با حضور آگاهانه و بصیرانه خود آمده اند تا بگویند گول تبلیغات دروغین دشمن را نخواهند خورد و با حضور پرشور خود در انتخابات سرنوشت ساز امروز دشمن را ناکام خواهند گذاشت و اجازه نخواهند داد تا برخی دشمنان با شایعه و فریب حق مشارکت سیاسی و اجتماعی و شرکت در انتخابات را از آنها بگیرند.

در این حضور سبز و حماسی در حالیکه با لبخند رضایت نگاهش به برگه ردی خود دوخته شده، شور هیجان رأی اولی را به وضوح می توان از چهره اش خواند. خود را خانم مسعودی معرفی می کند و می گوید: آمده ام تا تکلیف سیاسی خود را به عنوان یک رأی اولی جشن بگیرم و در سرنوشت کشورم با انتخاب آگاهانه سهیم باشم و به دشمنان بفهمانم که سرنوشت وطنم برای من به عنوان یک رأی اولی مهم است و با این حضور آمده ام تا معادلات توطئه دشمنان را برهم بزنم.

موسی رضایی نیز به عنوان یکی از رأی دهندگان شعبه های اخذ رأی شهرستان اسدآباد به خبرنگار ایسنا می گوید: مشکلات اقتصادی و معیشتی، تورم، کوچک شدن سفره مردم، بیکاری و مشکلات اشتغال و ازدواج جوانان، رکود بسیاری از واحدهای تولیدی و افزایش اجاره بهای مسکن از جمله مشکلاتی است که امروز بسیاری از اقشار مردم را با دغدغه های فراوان مواجه ساخته و کرونا نیز مزید بر تمامی این علت ها شده و برای مرتفع شدن این مشکلات و برای تشکیل دولت جدید و کارآمد مردم با حضور در پای صندوق های رأی و مشارکت حداکثری برای به حداقل رسیدن این معضلات با انتخاب صحیح سرنوشت چهار سال ایران اسلامی را باید رقم بزنند چراکه همه ما نسبت به آینده کشورمان مسئول هستیم.

او اظهار می کند: یکی از اولویت های رئیس جمهور و دولت جدید باید این باشد که به مشکلات موجود برای مرتفع شدن اهمیت زیادی دهند و با برنامه ریزی دقیق مردم را امیدوار کنند.

رضایی با بیان اینکه همواره پشتیبان امام و رهبری هستیم و راه شهدا و سردار سلیمانی ادامه خواهد داشت، یادآور می شود: با حضور پررنگ خود امروز بار دیگر دشمنان را از خواب هایی که برای ایران عزیزمان دیده اند، ناکام خواهیم کرد.

او اضافه می کند: در رابطه با انتخاب شوراها نیز از کاندیداهای ششمین دوره شوراها انتظار است نسبت به مشکلات شهری و مرتفع شدن این مشکلات با احصاء و شناسایی دغدغه های مردم به جد همت کنند چراکه مبلمان و زیباسازی هر شهری توسط شهرداری ها و شوراها از نقش مؤثری در نشاط جامعه برخوردار خواهد بود.

در گوشه ای از شعبه در حالیکه غزل کوچولو با اصرار از مادرش سراپا مشتاقانه درخواست دارد برگه رأی را او داخل صندوق بیندازد، با ذوق بسیار می گوید: من هم در انتخابات شرکت کردم پس چرا انگشت نمی زنیم؟ من می خواهم انگشت بزنم. شیرین زبانی دخترک رأی دهندگان حوزه را به شور آورده است. مادر غزل کوچولو می گوید: با به همراه آوردن فرزندم قصدم بر آن بوده تا از هم اکنون با تکلیف خود به عنوان یک مسئولیت والا آشنا شود و بداند شرکت در انتخابات از نقش مؤثری در سرنوشت وی و مردم دیگر ایران برخوردار بوده و نباید از این امر مهم غافل بود.

او با اشاره به انتظار خود از رئیس جمهور آینده بیان می کند: مسئله شغل و مسکن جوانان باید در اولویت و دغدغه های رئیس جمهور باشد و همچنین باید نسبت به معیشت مردم که زیرخط فقر قرار دارند، توجه ویژه داشته و وضعیت آنها را با راهکارهای مناسب سامان بخشد.

آقای مجیدی هم با بیان اینکه رئیس جمهور آینده باید با توجه به قابلیت های خود بتواند کشور ایران را به اوج و اعتلایی که مدنظر مقام معظم رهبر و مردم است، برساند، به خبرنگار ایسنا می گوید: رسیدن به قله سربلندی ایران نیازمند رئیس جمهوری است تا بتواند نظم را در همه زمینه ها سامان بخشد.

او ادامه می دهد: حضور بالای مردم در این عرصه، نمایشی از اقتدار جمهوری اسلامی در جهان است و نقشه و تلاش دشمنان برای تحریم انتخابات را بی اثر می‌کند.

آقای محمودی هم در حالیکه با تکان دادن سر سخنان آقای مجیدی را تأیید می کند، در ادامه بیان می کند: دموکراسی بودن نظام جمهوری اسلامی این نعمت و فرصت بزرگ را به مردم ایران اسلامی عطا کرده که خود با انتخاب آگاهانه در سرنوشت خود و جامعه تعیین کننده باشند پس باید از این نعمت ارزنده استفاده کرده و با انتخاب درست فردی توانمند را برای ریاست جمهوری انتخاب کنیم چراکه با قهر کردن با صندوق هیچ مشکلی مرتفع نمی شود.

او می گوید: طی ۱۶ ماه گذشته شیوع کرونا بسیاری از مشاغل را تعطیل کرده و با رکود مواجه ساخته که می طلبد رئیس جمهور آینده نسبت به ریشه کنی سریع تر کرونا با واکسیناسیون گسترده زندگی را به روال گذشته برگرداند و چاره ای برای زندگی پساکرونا بیندیشد ضمن اینکه هم اکنون تورم و گرانی ها کمر بسیاری از مردم را شکسته است و مشکلات اقتصادی موجب شده روحیه نشاط در جامعه کمرنگ شود و بسیاری از جوانان به علت بیکاری و مشکلات اقتصادی و مسکن از تشکیل خانواده سر باز زنند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی اسدآباد هم به خبرنگار ایسنا اظهار می کند: حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رأی و دعوت دیگران به حضور در انتخابات مانند دفاع از حرم بوده و برای دفاع از حرم و حزب الله و یمن نیاز به اسلحه به دست گرفتن توسط ملت ایران نیست.

حجت الاسلام روح‌الله رستمی با اشاره به اینکه مردم نسبت به سرنوشت خود بی تفاوت نیستند و هر جامعه ای که نسبت به هویت اجتماعی و آینده خود بی تفاوت باشد، مورد هجمه های مختلف دشمنان قرار می گیرد، می گوید: دشمن در تلاش است با ترفندهای مختلف از حضور حداکثر مردم در پای صندوق های رأی در این شرایط حساس با ایجاد و ترسیم یأس و ناامیدی به آینده ممانعت ایجاد کند که امروز مردم با حضور پرشور خود این سناریو دشمن را نقش بر آب خواهند کرد.

امام جمعه اسدآباد هم نگاه به ولایت و روحیه ولایی، انسجام و وحدت را رمز موفقیت انقلاب در هر برهه از انقلاب اسلامی می داند و تصریح می کند: در انتخابات بزرگ ۱۴۰۰ دشمن بیکار ننشسته و به دنبال آن است از راه فتنه، ترفندها و توطئه های مختلف برای مقابله با حضور حداکثری در انتخابات دلسردی، ناامیدی و تشکیک اذهان، عدم رغبت برای شرکت در انتخابات در میان مردم ایجاد کند و دستاوردهای نظام را سبک جلوه دهد که باید برای مبارزه با این ترفند دشمن مردم با حضور خود توطئه دشمنان را مانند انتخابات دورهای پیش خنثی کنند.

حجت الاسلام والمسلمین سیدموسی حسینی مجد یادآور می شود: امروز با نقش آفرینی مردم در حضور در پای صندوق های رأی روح امام راحل و شهدا شاد خواهد شد و این حضور برگ زرینی دیگر در تاریخ ایران اسلامی را رقم خواهد زد.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی هم می گوید: حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رأی و انتخاب اصلح از جمله سلاح و ابزار مهم تأیید نظام جمهوری اسلامی در دنیا بوده و دل مقام معظم رهبری و خانواده شهدا و ایثارگران و دلسوزان انقلاب و ایران اسلامی را شاد خواهد کرد.

کیومرث سرمدی اظهار می کند: بی توجهی به وسوسه های دشمنان با تبلیغاتی که از طریق رادیو، تلویزیون بیگانه و فضای مجازی به راه انداخته اند و ارادت مردم به مبانی انقلاب و انقلابی گری و ارزش های نظام مقدس بدون شک توطئه و نقشه های دشمنان و بدخواهان انقلاب اسلامی را در انتخابات سرنوشت ساز امروز بار دیگر خنثی خواهد کرد.

انتهای پیام

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.