• سه‌شنبه / ۶ مهر ۱۴۰۰ / ۱۸:۴۴
  • دسته‌بندی: رسانه
  • کد خبر: 1400070603987
  • خبرنگار : 71442

کاراکتر جدید حاجی عبداللهی پس از «پایتخت»

کاراکتر جدید حاجی عبداللهی پس از «پایتخت»

سریال طنز «خوشنام» با بازی هومن حاجی عبداللهی در حال تولید است. این مجموعه اولین تجربه این بازیگر پس از ایفای نقش در سریال «پایتخت» است.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی سریال، احمد زالی درباره از سرگیری تولید سریال «خوشنام» پس از وقف ایجاد شده توضیح داد: سریال ما بعد از یک وقفه چند هفته‌ای که به علت درگیر شدن اغلب بازیگران و عوامل به بیماری کوویدـ ۱۹ متوقف شده بود با شور و انرژی فراوان وارد فاز مجدد تولید شد و هم اکنون در لوکیشنی که خانه‌ی اصلی سریال است مشغول به کار هستیم.

احمد زالی، تهیه‌کننده سریال «خوشنام» درباره تولید این مجموعه تلویزیونی برای شبکه یک سیما گفت: طرح اولیه سریال «خوشنام» اولین بار در سال ۱۳۹۶ توسط محسن کیایی ارائه شد، طرح بسیار جذاب و پر از اکت و داستان‌های شیرینی بود و در ذیل این متن داستانی اخلاقی و اجتماعی روایت می‌شد که می‌توانست محصول آن یک اثر جذاب با فضایی مفرح باشد.

تهیه‌کننده «خوشنام» ادامه داد: این طرح به گروه فیلم و سریال شبکه یک ارائه شد و توسط محسن کیایی و علی کوچکی کار نگارش آن آغاز شد. نگارش فیلمنامه حدودا تا سال ۹۷ طول کشید و انصافا برای ۳۰ قسمت زحمات زیادی کشیده شد در نهایت ما در سال ۹۹ با نزدیک شدن به زمان تولید با کارگردانان مختلفی برای ساخت این مجموعه گفت و گو کردیم.

زالی ادامه داد: اما بهترین گزینه‌ای که علاقه‌مند به این فیلمنامه و ایده نهفته در آن بود علیرضا نجف‌زاده را دیدم که با انگیزه بسیار به ما اضافه شد. در گپ و گفت هایی که داشتیم متوجه شدم فضای ذهنی‌مان بسیار نزدیک است و ایده‌های درخشانی برای متجلی شدن ایده اصلی اثر دارد و همین مساله منجر به این شد که ما برای بازنویسی فیلمنامه از فهیمه سلیمانی دعوت کردیم تا نگارش نهایی را بر عهده بگیرند. در نهایت بازنویسی فیلمنامه با حساسیت و وسواس بسیار با نظر کارگردان و در راستای ایده های مشترک مان انجام شد.

احمد زالی بیان کرد: بعد از نهایی شدن فیلمنامه تصمیم گرفتیم با توجه به فضای عمومی کار که یک درام شیرین و دارای اکت‌های کمدی و طنز است در انتخاب بازیگران سختگیرانه عمل کنیم و سراغ چهره‌هایی برویم که در عرصه کمدی و طنز چه در سینما و چه در تلویزیون سابقه درخشانی داشتند. ضمن اینکه به غیر از نقش‌های اصلی مبنا بر این شد که با هدف جذابیت بیشتر حتی برای نقش‌های کوچک نیز از بازیگران باسابقه و کارنامه دار استفاده کنیم. به جرأت می توانم بگویم با حمایت آقای غلامرضا الماسی، مدیر محترم گروه فیلم و سریال شبکه یک و جناب آقای زین العابدین مدیر محترم شبکه یک سیما با یکی از بهترین کست‌ها (تیم بازیگری) این سریال تلویزیونی را آغاز کردیم.

تهیه کننده سریال «خوشنام» اظهار کرد: ایفای نقش «شهرام» کاراکتر اصلی سریال بر عهده هومن حاجی عبداللهی است، هومن حاجی عبداللهی بازیگر توانمندی است که سال ها در سریال «پایتخت» توانایی خود را در ایفای نقش های کمدی و شیرین نشان داده و بر همگان استعداد و توانایی بازی او آشکار شده است اما این بار ما از او خواستیم تا ایفای یک نقش چند وجهی را بر عهده بگیرد. حاجی عبداللهی برای رسیدن به این کاراکتر سخت و جذاب انصافا بسیار زحمت می‌کشد و برای ایفای نقش سنگ تمام گذاشت. 

وی درباره ی کاراکتر هومن حاجی عبدالهی گفت: حاجی عبداللهی ایفاگر نقش «شهرام» در این سریال است که در خلاصه معرفی این شخصیت می‌آید؛ که عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکل ها.

او ادامه داد: شهره لرستانی هم در نقشی متفاوت ایفاگر کاراکتر «پروین» مادر «شهرام» است و بی تردید با توجه به تجربه و توان ایشان شاهد اجرایی جذاب از خانم لرستانی هم خواهیم بود. فریده سپاه منصور نیز بعد از سال‌ها به  دعوت ما در شرایط سخت کرونایی به تلویزیون برگشته و ایفاگر نقش «مهربان» مادربزرگ «شهرام» هست او را نیز در حال و هوایی متفاوت با همیشه خواهیم دید.

وی همچنین عنوان کرد: کاراکتر «پروانه» خاله «شهرام» را سحر ولدبیگی بازی می‌کند که سابقه درخشان در ایفای نقش‌های طنز از او چهره محبوب نزد مخاطبان ساخته و انصافا یکی از بازی های درخشان ایشان را در این سریال شاهد خواهید بود.

این تهیه کننده افزود: نیلوفر رجایی‌فر هم که در سریال پایتخت با نقش یک داعشی حضور پیدا کرد به عنوان خاله کوچک تر «شهرام» جلوی دوربین خواهد رفت.

زالی تهیه‌کننده سریال «خوشنام» در پایان یادآور شد: با یک تیم فنی و کاملا حرفه‌ای  و کاربلد در حوزه های مختلف از جمله تصویر، صدا و ... در پشت دوربین همراه با علیرضا نجف زاده به دنبال ایجاد لحظاتی خاطره انگیز برای مخاطبان شبکه یک سیما هستیم. همچنین کار انتخاب بازیگران این سریال کماکان ادامه دارد و با پیشرفت قصه و فیلمنامه درحال مذاکره با چهره های محبوب طنز هستیم که به زودی به ما اضافه خواهند شد.

سریال «خوشنام» به تهیه‌کنندگی احمد زالی و به کارگردانی علیرضا نجف زاده برای شبکه یک سیما تولید می شود. در خلاصه داستان این سریال می خوانیم؛ از مکافات عمل غافل مشو، گندم از گندم بروید جو ز جو.

لیست بازیگران سریال تلویزیونی خوشنام:

هومن حاج عبدالهی، شهره لرستانی، فریده سپاه منصور، نیلوفر رجایی فر، ،محمدرضا داودنژاد، مهرداد ضیایی، ساناز سماواتی، الهه جعفری، سیامک ادیب، سلمان خطی، فرزاد حاتمیان، سید رضا حسینی، پروین ملکی، مهری آل آقا.
لیست عوامل سریال تلویزیونی و گروه نگارش؛ فیلمنامه اولیه: محسن کیایی، علی کوچکی، فیلمنامه نهایی: فهیمه سلیمانی
گروه کارگردانی؛ کارگردان علیرضا نجف زاده، دستیار یک کارگردان: امیر سلیم خانی،  دستیاران: فرهاد فضلی، نگار نجف اده، محمدامین سلیمی راد ، منشی صحنه : مهدیه درگاه نژاد.

عکاس: آرشا عقیقی، پیام شاد پور، برنامه ریز :فرزین فتحی؛ دستیار برنامه ریز: فاطمه حسن لی، تهیه کننده : احمد زالی. دستیار تهیه کننده : سعید شجاعی. روابط عمومی: مجتبی احمدی.مشاور حقوقی :سید کمال سجادی. مدیر تولید :حمیدرضا سرپیران، مدیر تدارکات :مجید نامنی، دستیار تدارکات: مصطفی جعفری، همیار تدارکات: فرزاد گودرزی، ماشاله جودکی، حسین فرهومندنژاد و محمد وطن چی.

مدیر تصویربرداری :سجاد حیدری، تصویر بردار: مصطفی معمار، دستیار اول تصویر: سهیل خباز زاده، سرپرست گروه تصویربرداری: شمس حسن نژاد، دستیار تصویر: علی کوهی، امیرحسین صالحی. مدیر صدا برداری: فرشید احمدی، دستیار صدا : مجتبی خیرآبادی، مسلم عبدالهی، احسان گودرزی.طراح صحنه: حمید شهیری، دستیار یک طراح جاوید جاوید نیا، مدیر صحنه: مهران بهرامی، سرپرست تیم پیشرو: وحید تهرانی، دستیار صحنه :سعید یعقوبی.

طراح لباس: زهره رحمانی، دستیار طراح :سیما فراهانی ،احمد سلیمانی.طراح گریم: شهرام خلج، اجرای گریم: آقایان رضا نادی، اجرای گریم خانم ها: آذین دانش وزیری، دستیار گریم: سجاد کریمی.تدوین گر: رضا بهارانگیز، دستیار تدوین: محمد حسین سرفرازی، اصلاح رنگ :محراب مشهد بان، صدا گذار: مهدی جمشیدیان.حمل و نقل : مهدی زحمتکش ،جعفر نامنی ،فیروز علی قربانی، علیرضا حصارکی ،مجید قانعی اردکانی، حمزه فرخزادی، محمد جلالی، غلامرضا رودابه ،حسن دیجور، احمد قایم مقامی ،سید سلیم آراسته، احسان نامنی ،حسین شعبانی نژاد ،رضا نصیری.

انتهای پیام

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
avatar
۱۴۰۰-۰۷-۰۶ ۲۳:۱۹

سلام به نظرم اینکه سریال پایتخت را می خواهید دوباره بگذارید به نظر من واقعا اعصاب خورد کن هست فیلم به درد مردم نمی خورد چونکه فقط حرفهای مفت وبی خودی می زدند به نظرم نگذارید بهتر هست روی مغز ماها فقط اعصاب وروان مارا خورد می کنند مخصوص آقای مقبولی آدم بی خودی هست و زیاد از حد حرف مفت وبی خودی می زدند

avatar
۱۴۰۰-۰۷-۰۷ ۱۳:۱۰

ناشناس

avatar
۱۴۰۰-۰۷-۰۷ ۱۷:۵۲

شما مجبور نیستی ببینی

avatar
۱۴۰۰-۰۷-۰۸ ۱۴:۳۸

میشه شما لطفا نظر ندی..میتونی نگاه نکنی کسی زور نکرده شما نگاه کنی.با نگاه کردن شمام آسمون به زمین نمیاد نترس