• چهارشنبه / ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۴:۴۱
  • دسته‌بندی: کهگیلویه و بویراحمد
  • کد خبر: 98121411465
  • خبرنگار : 50223

مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد:

۲ باشگاه ورزشی یاسوج به دلیل بی توجهی به هشدارهای بهداشتی پلمب شد

 ۲ باشگاه ورزشی یاسوج به دلیل بی توجهی به هشدارهای بهداشتی پلمب شد

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۲ باشگاه ورزشی این استان واقع در شهر یاسوج به دلیل بی توجهی به هشدارهای بهداشتی پلمپ شدند.

"آرمان حاتمی" روز چهارشنبه ۱۴ اسفند ماه  افزود: دلیل پلمپ این ۲باشگاه ورزشی بی توجهی مدیران آن‌ها به تذکرها و هشدارهای ارائه شده مبنی بر تعطیلی و فعالیت نکردن برای جلوگیری از انتشار بیماری کرونا ویروس بوده است.

وی با اشاره به اینکه پلمپ این ۲ باشگاه ورزشی با حضور گروه بازرسی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد و تعدادی از متولیان قضایی استان انجام شد، اظهارکرد: بازرسی از باشگاه‌ها و مکان‌های ورزشی شهر یاسوج برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا ویروس آغاز شد.

حاتمی عنوان کرد: این بازرسی در روزهای آینده در شهر یاسوج و دیگر مناطق کهگیلویه و بویراحمد تشدید شده و با جدیت بیشتری استمرار می‌یابد.

به گزارش ایسنا وی بیان کرد: بر اساس اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و تأکید وزارت ورزش و جوانان تمامی باشگاه‌ها و مکان‌های ورزشی دولتی و خصوصی کشور برای جلوگیری از انتشار بیماری کرونا ویروس تا اطلاع بعدی تعطیل هستند.

انتهای پیام