• دوشنبه / ۲۵ فروردین ۱۳۹۹ / ۱۶:۱۹
  • دسته‌بندی: آذربایجان غربی
  • کد خبر: 99012514625
  • منبع : نمایندگی آذربایجان غربی

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری:

هیچکدام از پاکبانان ارومیه‌ به کرونا مبتلا نشده‌اند

هیچکدام از پاکبانان ارومیه‌ به کرونا مبتلا نشده‌اند

ایسنا/آذربایجان غربی رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه گفت: تاکنون هیچ کدام از ۸۸۰ پاکبان سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه به کرونا مبتلا نشده اند.

احد یوسفی در گفت و گو با ایسنا درخصوص اقدامات انجام گرفته توسط سازمان اظهار کرد:‌ از همان روزهای ابتدایی مقابله با ویروس کرونا پاکبانان سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه در خط مقدم مبارزه با کرونا قرار دارند و به صورت شبانه روزی در امر ضدعفونی شهر فعالیت می‌کنند.

وی ادامه داد: با اینکه پاکبانان در خط مقدم مبارزه با کرونا هستند اما با رعایت مسائل بهداشتی و توزیع اقلام بهداشتی مورد نیاز در بین‌شان، خوشبختانه تا کنون هیچ یک از این عزیزان به کرونا مبتلا نشده‌اند و در سلامت کامل به سر می‌برند.

یوسفی گفت: همه پسماندها با شرایط خاص دفع می‌شوند و محل ویژه‌ای برای دفع زباله‌های بیمارستانی در نظر گرفته شده است‌.

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه تصریح کرد: ایستگاه‌ میانی جمع‌آوری پسماند و همه ماشین آلات به صورت روزانه ضدعفونی می‌شوند و این در حالی است که ناوگان جمع‌آوری پسماندهای پزشکی از بیمارستان‌های مخصوص کرونا نیز افزایش یافته است.

یوسفی افزود: عملیات سمپاشی و ضد عفونی کردن سطح شهر، باکس‌های زباله، زیر باکس‌ها، خودروهای حامل زباله و مرکز دفن زباله به صورت مداوم در حال اجرا است.


انتهای پیام